Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, titek zavar, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, titek zavar, ha a nő magasabb picivel, mint ti?

Figyelt kérdés
Őszinte véleményeket kérek,mekkora magasságbeli különbség zavarna,mi az,ami még nem zavaró? Voltatok már nálatok magasabb nőbe szerelmesek? Mennyivel volt magasabb,mint ti? Csak engem nem zavar ez,ha alacsonyabb a pasi vagy van még ilyen lány?

2016. márc. 12. 19:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Volt egy lány, aki magasabb volt nálam. 4 centiméterrel. Én 182 cm magas vagyok. Engem se zavar egyáltalán.
2016. márc. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%
nem zavarna de nincs olyan nő aki szóba állna nála alacsonyabb pacekkal. ez a nők mániája hogy legyen a férfi magasabb mint én mert nem tud megvédeni
2016. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Nő vagyok, engem nem zavar, ha alacsonyabb a pasi. A párom alacsonyabb nálam kb. 4-5 centivel, amiben egyetlen dolog zavaró csak, mégpedig az, hogy őt ez nagyon zavarja. Engem a dolog nem érdekelne, de mivel őt frusztrálja, számomra is elég kényelmetlen. Például ha találkozunk, együtt vagyunk, nem vehetek fel olyan cipőt, aminek vastag a talpa / magassarkút, mert akkor még inkább látszik köztünk a különbség.
2016. márc. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon láttam még nálam (196 cm) magasabb lányt, de nem zavarna :D


Ami zavaró lehet az a sok hülye ember bámulása meg megjegyzései, de ha ez nincs, vagy kizárjuk, akkor okés.

2016. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én örülnék is neki. De hol van 189 centi magas csaj? :D ÉS akkor még csak épp magasabb.
2016. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavarna.


183 centi vagyok, volt egy barátnőm akivel kb egy magasak voltunk, ő 180 volt. De eléggé idiótán bánt velem, folyton b-szogatott hogy ha velem megy valahova akkor nem vehet fel magassarkút, meg hogy húzzam ki magam jobban hogy én legyek a magasabb, meg ilyenek.


Viszont ismerek egy párt, ahol a fiú 165 centi, a csak 185, és most fognak házasodni...

2016. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

bocsi, nőként válaszolok, és igen, általában zavarja őket. az változó, hogy kit mennyire. magas vagyok (180 centi) és többször is volt már nálam picit alacsonyabb barátom. engem nem zavart dolog, de 2 esetben is ennek az apróságnak sikerült megmérgeznie a kapcsolatot. az a két barátom egyszerűen nem tudott ebbe belenyugodni..folyamatosan nyúztak, hogy majd biztos otthagyom őket egy magasabbért..jött az értelmetlen féltékenykedés... (pedig nagyon férfi barátaim sincsenek, bulizni nem járok, és nem vagyok egy flörtölős alkat sem)


az exem, aki nálam 5 centivel volt alacsonyabb, viszont jól kezelte a dolgot. őt is zavarta picit, de nem siránkozott ezen, nem hagyta önbizalmi kérdéssé fajulni a dolgot...nem is emiatt ért véget a kapcsolatunk.


megmondom őszintén, elég nehéz volt elfogadnom a magasságomat (főleg tinikoromban) de végre sikerült. így semmi kedvem azzal szenvedni, hogy a másik is szétszenvedje magát..nincs jó vége soha. figyelem a jeleket, és már nem ismerkedem olyan férfiakkal, akiken azt látom, hogy feszélyezi őket a helyzet. sajnos így sok pasi kiesik (még sok velem egymagas/pár centivel magasabb is) mert szeretnének "lenézni" rám, az elviekben törékeny nőre, de így nem megy nekik :D

2016. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Sőt szeretem a magas nőket szép hosszú lábakkal. :D Egyébként én csak 181 cm vagyok. 22/F
2016. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Zavarna. 178-180 centi körül mocorgok napszaktól függően, 170-175 fölött nemigen érdekel egy nő sem, a kis dobálni való törpéket szeretem.
2016. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Zavarna, mert 193 cm vagyok.
2016. márc. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!