Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Milyen jócselekedeteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen jócselekedeteket hajtotok végre a barátotokért?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 06:21
A kérdező szavazást indított:
Megbecsülöm a fizikai munkáját, nem mondom el neki minden nap hogy a diplomás pasik többet keresnek nála, nem követelem a pénzét
Kedves vagyok hozzá, nem sértegetem a külseje és a hibái miatt, nem parodizálom ki a barátnőimnek és a családomnak
Értékelem, amiket értem tesz, nem zsarolom azzal, hogy ha igazán szeretne/igazi férfi lenne, még mi mindent meg kellene tennie értem
Ügyelek a testi épségére, nem ütöm/rúgom/harapom meg, nem vágok hozzá semmit, nem kísérletezek éles tárgyakkal a testén, nem fojtogatom zsinórokkal
Nem sajnálom tőle az ételt, nem számolom ki, mennyit eszik, a sütinek és a pizzának nem csak a lerágott szélét hagyom meg neki
Tiszteletben tartom a magántulajdonát, nem nyúlom le a kocsiját szó nélkül, nem csinálok disznóólat a lakásából, vagy legalább kitakarítok magam után
Nem vonom meg a szexet sértődöttségből
Megértő vagyok, ha munka után fáradt és pihenni akar, ilyenkor nem hisztizek, amiért nem velem foglalkozik
Nem küldöm el az anyjába, ha más a véleménye, ízlése valamivel kapcsolatban és ezt kultúráltan mondja meg
Nem hajtogatom a céljairól, hogy úgyse érheti el őket, mert lúzer, nem próbálom megakadályozni, ha fejlődni akar valamiben
13 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyjából mind alapvető kellene, hogy legyen egy kapcsolatban. Nehogy már teljesítmény legyen az, hogy nem ócsárolom a pasit, akit elvileg szeretek.
2020. júl. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Minden olyan alap dolgot amit te leírtál, bár a fojtogatást szeretjük... :P


Pl ha reggel megébredtek 5:30 előtt, neki akkor csörög az ébresztő, akkor kiosonok a konyhába és elkészítem a reggeli kávéját, ha több időm van és nem 1-2 perc akkor a szendvicseit is amit a munkába visz.


Este ha nagyon nyúzott akkor filmnézés közben meggyúrom, lemasszirozom. De az ilyen dolgok oda vissza műkődnek. Szinte ezek is alap dolgoknak számítanak, de nem vesszük a világ legtermészetesebb dolgnának őket.

2020. júl. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Te miről beszélsz, ezek alapvető dolgok. Ezek mind benne vannak egy párkapcsolatban. Viccelsz ember? Ha bármelyik nem lenne meg, akkor nem lennék vele.
2020. júl. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"Ügyelek a testi épségére, nem ütöm/rúgom/harapom meg, nem vágok hozzá semmit, nem kísérletezek éles tárgyakkal a testén, nem fojtogatom zsinórokkal" Most nem azért, de ez alap dolog idegenekkel szemben is. (Kivéve persze, ha pszichopata vagy)
2020. júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez az a nyomorék, aki mindennap feltesz ilyen részletes, agyament kérdéseket. Nőt élőben még nem látott, incel fórumokról tájékozódik.
2020. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Már megint...az első 2 alkalommal még vicces volt, de most már inkább szánalmat váltanak ki a kérdéseid.
2020. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elküldtem drogelvonóba!
2020. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!