Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Ismerkednétek, járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ismerkednétek, járnátok olyan férfival, aki elvből nem tesz be tv-t a hálóba?

Figyelt kérdés

Eleve nem néz tv-t, bár van neki. Azon az elven van, hogy aki akar, kimegy a nappaliba tv-zni. Szerinte a hálószoba alvásra, szeretkezésre, összebújva beszélgetésre való.

Igen, én lennék ez a férfi.


Jöhet kor is.


2020. júl. 11. 17:56
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
bár én nem nézek TV-t, de ps4-hez jó. viszont az jobb a nappaliban. bár az olyan emberek kicsit idegesítőek, akik ilyen dolgokat elvből nem csinálnak, mert amúgy nem mindegy?
2020. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Sunshinedoll ***** válasza:
25%

Ez a "nem nézek tévét" olyan pszeudo-intellektuális f-szság szerintem. Én se nézek hagyományos értelemben vett "tévét", de filmeket akár egy fél napon keresztül is. Vagy simán bújom az internetet órák hosszat hogy híreket olvassak és informálódjak.

Most ha valakinek ez a kikapcsolódás, vagy hírforrás vagy szórakozás, abban szerintem semmi rossz nincs. Nem értem az ebből fakadó felsőbbrendűség-érzetet.


Egyébként a hálószobában nekem sincs tévém, de én alapból nem is szeretek pl. filmre/tévére elaludni pl.

2020. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Nem nézek bmeg, mert leszarom. Aki nézi, azzal nincs közös témám. Ezt tapasztaltam. Szerintem a primitív réteg nézi, akinek ez az össz szórakozás, hobbi. Időm sem lenne rá, de mint írtam, primitív műsorok mennek benne, kivéve natgeo, discovery, spektrum, travel stb. Azokra meg nincs elofizetesem, csak 10 alap csatornára. Minek nézzem, ha nem érdekel és van ezer más hobbim? Pl. Bringázok, futok, kirándulok, csavargok, főzök, olvasok, írok, túrázok, nyelvet tanulok stb..
2020. júl. 11. 22:38
 34/36 anonim ***** válasza:
71%
Te most dicsekedni jöttél ide? A csavargás mint hobbi alatt mit kell érteni? Mibe fogadunk hogy te vagy a füldugóval alvó kérdező is? Totál ugyanaz az okoskodó fennhéjazó stílus.
2020. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Megfejellek. 😃
2020. júl. 11. 22:49
 36/36 anonim ***** válasza:
71%
Szoval ráhibáztam :D
2020. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!