Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy kolléga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy kolléga nőbe, akinek már családja van. Jókat szoktunk beszélni, de sokat is veszekszünk mióta tudja szeretem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Első látásra beleszerettem egy lányba. Én a főnöke vagyok. Azt tudni kell neki családja van, de le akar lépni, mert nem szereti a párját. Ezen kívül vannak gyerekei is. Neki nem kellene amúgy dolgoznia, mert a párja jól keres. A lényeg, hogy nagyon sokat beszéltünk sokáig eleinte. Mindennap beszéltünk telefonon, írtunk egymásnak. Nem szerelmes dolgokat csak úgy mindent. Elmondtam szerelmes vagyok belé és őt akarom. Tetszett neki, de el utasított. Azóta 4 hónapja mindennap próbálkozok nála. Mindennap elmondom mennyire szeretem, próbálok kedves lenni vele, de ő már inkább le kezelő velem, elutasito mindenki előtt. Mindenki előtt be sároz. 3 napig jóban vagyunk aztán 3 napig dzsihád van. Azt mondja neki csak barát kell. Nem kell férfi. Elmondtam neki messengeren ha nincs más akkor legyünk barátok számíthat rám. Aztán úgy jött be, hogy tiszta ideg volt. Tombolt. Miattam, mert egyik nap szeretem másik nap már csak barátság. Most 3 napig együtt voltunk dolgozni ebből egy 24 órát. Volt egy másik kolléganő is velünk. Jól el voltunk. Nem veszekedtünk és nagyon jó volt vele. A meló szar volt pedig. Azt mondta, ha használnám az eszem kevesebbet veszekednénk. Illetve azt is mondta meg vagyok hallva érte. Kérdeztem az jó nem? Azt mondta ez miatt mindig szív. Nem tudom mit csináljak. Folyton rá gondolok. Folyton vele akarok lenni és tudom ő sosem gondol rám. Sosem kellek neki. Sosem tudom azt neki megadni amiben most él anyagi javakat. Dagadt is vagyok. Sokat is veszekszünk. Mégis ő kell, mert okos és erős lány. És nekem ő a legszebb. Mit csináljak? Hagyjam? Egyre nehezebben beszélek vele amúgy.

2020. júl. 13. 02:27
A kérdező szavazást indított:
Hagyjam
Rúgjam ki
Ne adjam fel 4 hónap után se
Mindjak fel
Legyek a barátja
Legyünk csak kollégák
Rá se nézzek
33 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%

Ha munka terén nem tud bekavarni, akkor ne hagyd. Ha leszállsz róla, akkor még ennyid sem lesz, és ez a jelenlegi helyzet is nagyon fog hiányozni.

Viszont az is egy kérdés itt, hogy ő neki mennyire kellemetlen az, hogy stresszeled.

2020. júl. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Valószínűleg stresszes neki. Szokta mondani hagyjam kicsit. De nem akarom hagyni. Ha hagyom örökké bánni fogom. Amúgy alám tudott volna tenni már réges régen.
2020. júl. 13. 03:15
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha bajba tudsz kerülni miatta, akkor viszont hagyd, mert meg fog szivatni.

Te sem akarsz úgy élni, hogy bizonyítottan munkatárs zaklató vagy.

Gondolj arra is, hogy joga kellene hogy legyen a nyugodt munkavégzéshez.

Ha bárki számonkérné rajtad, akkor is átértékelnéd a szituációt.

Nem kell feladnod, de így sincs értelme. 4 hónap pedig nem sok, ha azt nézzük, hogy még egy év múlva is szeretni fogod.

2020. júl. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Inkább a kollégák érzik a feszültséget, ami ki hat mindenkire. Ez tud be kavarni.
2020. júl. 13. 03:32
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Baromi nagy szerelem az olyan, hogy szó szerint megfojtod. Ez minden, csak nem szerelem.

Inkább csak annyira áll rá a farkad, hogy már nem tudsz józanul gondolkodni.

2020. júl. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy a főnöke vagy, de mást is akarsz tőle, ő meg nem tőled, szerinted mennyire stresszeled? Nem egy szappanoperában akar az ember élni. Gondolom, aznap, amikor jelen volt egy harmadik, nem nyomulhattál annyira. Lehet, hogy panaszkodik néha a férjéről (Magyarországon szinte mindenki panaszkodik a családjára is), de összességében inkább tart tőled, és te nem éred meg neki. Hagyd békén, ne zaklasd, nem szabad préda, és ha karakán csaj, lehet, inkább melót vált, de előbb fel is jelent, ha tovább mész a flört határainál.
2020. júl. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A "minden nap elmondom mennyire szeretem" az nálam csak párkapcsolatba fér bele.

Volt már olyan, hogy egy barátom többet akart tőlem, mint én tőle. Eleinte jött ezzel a nagyon szeret dumával és barátok lévén eleinte hallgattam is. Viszont nap mint nap hosszú időn keresztül baromira idegesítő, pláne ha százszor egyértelművé teszem, hogy én nem érzek hasonlóan.

2020. júl. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem azokat az embereket akik nem értenek a szép szóból.

A fejemet rá merem tenni, hogy már új állás után néz csendben. Kinek hiányzik ez? Senkinek. És még szerencsés vagy nálam ennyivel nem úsztad volna meg..

2020. júl. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Figyi már az furcsa, hogy idézem:


"Mindennap elmondom mennyire szeretem, próbálok kedves lenni vele, de ő már inkább le kezelő velem, elutasito mindenki előtt. Mindenki előtt be sároz."


"Azt mondja neki csak barát kell. Nem kell férfi. Elmondtam neki messengeren ha nincs más akkor legyünk barátok számíthat rám."


A többit nem is linkelem, mert nagyon necces.


Szóval tisztázzuk! Milyen munkahely? Milyen főnöke vagy? Mármint fölötted van-e valaki?


Ez a kérdésem csak!


A többi a vélemény és a tanács.


Amiket belinkeltem egyértelműsíti hogy ez a nő nem akar tőled semmit. Ha csak barátként tekintene rád, akkor ezek nem fordulnának elő:


Egy barát nem sározza be a másikat.


Amúgy most a te oldalad:


Tippem szerint úgy repülsz rá, mint a méhecske a virágra, ergo nem hagyod békén, tehát nyaggatva van. Írtad van testsúly felesleged, megkérdezted, hogy bejössz-e neki, magyarán van szikra, kémia közöttetek? Mert amiket leírtál, inkább a taszítás van a részéről.


Lekezelő, besároz, lehet nem érdekli már az sem ha kirúgod, mert valószínűleg zaklatásnak éli meg a viselkedésed, mivel hol így viselkedik hol úgy. Egy szerelmes nő, nem ideges, egy szerelmes nő nem tombol.


Szóval a nőnek az lett volna a legjobb ha a férjét is otthagyja, és a munkahelyét is, és keres mást.


Nagyon necces amiket leírsz ne haragudj!


Ahogy írták fentebb, a minden nap elmondod mennyire szereted, az csak párkapcsolatba fér bele, ergo egyértelműen zaklatás.


A NEM az NEM! MEgkéne érteni főnökként is, és ha teheted beszéld meg vele, hogy kéri e az áthelyezésed, mert így ki fogod készíteni, ha csak nem ő mond fel előbb.


Én érzek emögött valami kimondatlan érzelmi zsarolást is a részedről.

2020. júl. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*Megkéne érteni főnökként is
2020. júl. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!