Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem ez? Vagy fellángolás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem ez? Vagy fellángolás? Van értelme bármibe is belekezdeni így?

Figyelt kérdés

Kollégámról van szó,és alapból ellene vagyok a munkahelyi viszonyoknak.


Szóval,azt vettem észre magamon,hogy folyton keresem a társaságát. Alig várom,hogy hozzámszóljon. Sokat nevetünk együtt és úgy érzem ő is keresi a kontaktust. Például direkt ő is akkor jön ebédelni amikor én.


De az is lehet,hogy csak bebeszélem magamnak. Bár néha poénosan tesz kétértelmű megjegyzést.


Keresem az alkamat,hogy mikor tudunk végre kettn lenni,olyankor máshogy érzem magam.


De nem tudom eldönteni mi is ez?


Amikor végignézem,akkor az jut eszembe,hogy valójában egyáltalán nem tetszik nekem.

Viszont szeretek vele lenni és nagyonis kedvelem.


Most akkor ez szerelem? Fellángolás? Vagy férfi és nő közti barátság?


(Én vagyok a nő)



2020. jan. 21. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Szia. Énis hasonló helyzetben vagyok bár én egyértelműen tudom h tetszik nekem. De szerintem kéne egy olyan alakalom ahol nem a munka van előtérben. Elég ha megemlíted neki h mondjuk egy kávéra beülhetnétek. Nem randi gyanús mégis alakulhat valami. Ha meg úgy érzed csak szimpátia van akkor sincs gond.
2020. jan. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tetszik neked, nem tűnik úgy hogy szerelmes vagy. Ő csak egy kolléga akivel jó beszélgetni, amolyan haver.
2020. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán tetszik, talán vonzó, de nem biztos, hogy kéne otthonra. Szerintem randizz vele, és kiderül.
2020. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!