Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fog még írni vagy ennyi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még írni vagy ennyi volt részéről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérlek segítsetek, nagyon fontos, próbálom rövidre fogni az utóbbi majdnem másfél évemet. Van egy fiú osztálytársam aki kézizik. És az egyik haverjának bemutatott még tavaly májusban. Szimpatikus volt. Elkezdtünk beszélgetni Instán és később messengeren is. Egy két tali is összejött. Majd szerelmet vallott. Én nemrég voltam túl egy szakításon, ezért nem mertem kapcsolatot kialakítani még vele. Elutasítottam. Majd kb két hónappal később rádöbbentem, hogy én is szeretem. De már késő volt. Azt mondta csak egy haverjaval egy meccsen fogadást kötöttek és ezért mondott mindent, de nagyon szeret barátilag. Itt elegem lett mondtam vége a barátságunknak. Eltelt egy hónap úgy hogy nem tudunk egymásról semmit sem, hisz nem beszéltünk. Nekem nagyon fájt ezért ráírtam, hogy beszéljük meg nem akarom hogy ez legyen. Kibékültünk, nyár végéig jóban is voltunk. Aztán ősszel nagyon durván összevesztünk. Olyanokat vágtunk egymás fejéhez amit nem kellett volna. Nem beszéltünk, találkoztunk egész télen. Majd újból én írtam rá. Meglepődött nagyon. Megsértett és elküldött. Körülbelül 2hónapja egyik barátnőmmel elmentünk pizzázni. Összefutottunk vele és az egyik haverjával. Mire hazaértem láttam, hogy írt. Nagyon ideges lettem, mert épp kezdtem túl lépni rajta, elfelejteni erre a sors keze közbe szólt. Elküldtem elég durván. Eltelt egy-két nap és rámírt újból, hogy sajnálja amiket csinált és hiányzok neki meg hogy megváltozott. Kértem pár napot. Adtam egy nagyon sokadik esélyt, hátha más lesz de nem. Megbeszéltünk pár héttel később egy talit amit hozzáteszek ő akart. És előtte egy nappal lemondta. Arra hivatkozva hogy a srácokkal megy strandra vagy kosarazni. Mondom oke ez ennyi volt elfelejthet egy életre. Barátnőmnél aludtam és mivel magam éreztem ezek UTÁN is hibásnak ráírtam hogy sajnalom hogy durva voltam beszéljük meg. Azt mondta részéről ennyi volt. Elfogadtam a döntését. Akármennyire fájt nem kerestem. Eltelt egy hét és kezdtem jobban lenni. Már majdnem egy hónapja nem tudtam róla semmit. Bulizott jól megvolt nélkülem. Lassan két hete hogy rámírt, hogy tudja hogy most utalom de o sajnálja es hianyzok neki illetve buntudata van, de ő sem tudja mit akar. Kértem pár napot, hogy újra kezdjük e vagy örökre vége van. Azóta sem írt. Ő mindvégig érezte, hogy szeretem mégha egyszersem mondtam ki neki. Szerintetek miért nem keres? A pár nap rég letelt. Fog még keresni? Ha igen, hogy döntsek? Hiányzik nagyon de nem tudom működne e. 19lány. 20fiú.

2020. júl. 14. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó anyád nem mondta neked, hogy az ilyen fazonokat reptetni kell? amilyen gyorsan csak lehet az életedből? Ha nem mondta, akkor most mondom. Milliószor jobbak rohangálnak kint, szót nem érdemel ez a gyerek.
2020. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy normális, ha szóba állsz vele! Nem érdekled, egy félretehető punci vagy, az is leszel örökre. Ha akart volna bármit is, már 1 éve együtt lennétek.
2020. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked jó érzés, hogy lábtörlőnek használnak? Fiatal vagy én is voltam naiv de ne már ez a kinlodas amit itt lenyomtok.
2020. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagy a ..csába. Ha akarna teged, keresne. Keress olyan pasit, akinek tenyleg kellesz.
2020. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mónika Show-ba illő szerencsétlenkedés, amit te levágsz. Gyökér gyerek fogadásból udvarol neked, fabaktát sem érsz neki, de te újból és újból visszatérsz. Legyen már kis tartásod!


F

2020. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvasni is fájt. Te amúgy tényleg ennyire ostoba vagy? Miután kiderült, hogy fogadott rád, még te kerested, hogy beszéljetek meg a dolgokat..0 önbecsülés. Ha velem csinálták volna ezt, úgy megtanítottam volna repülni, hogy soha az életbe vissza se talált volna hozzám!

Nézd, ha a srác akár barátilag, akár szerelemből egy kicsit is szeretne, tisztelne, akkor még ő tepert volna a bocsánatodért! Nekem is vannak kézilabdás ismerőseim és őszintén mondom, az ilyen lányokon, mint te csak jót szórakoznak.

2020. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt a srácot két percig nem érdekled, valószínűleg jókat nevettek rajtad a hátad mögött a haverokkal. SOHA nem megyünk le kutyába egy fiúért sem!!! Állj fel, porold le magadat, és emelt fővel hagyd ott a fenébe, még válaszra se méltasd.
2020. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tavaly még nagyon naív és hülye voltam, ezek mellett valóban nulla volt az önbecsülésem. De a bocsánatomért igenis tepert nem is egyszer. A haverjaival többnyire jóban vagyok. Sok minden változott azóta, ezért kérdeztem, de köszönöm a válaszokat! Észhez térített
2020. júl. 14. 16:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Sportolókkal soha nem kezdünk!
2020. júl. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gyerekek azt tegyük hozzá, hogy mostanság ő fut utánnam. És azért van bennem annyi tartás, hogy meg mondtam neki az anyjával szórakozzon ne velem. Két hét nem telik el és mindig ír. Már megse nézem, de látom, hogy írt. VAN BENNEM IS TARTÁS!Csak szerettem
2020. júl. 15. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!