Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azért nem jelentkezik mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem jelentkezik mert részéről a kapcsolatnak vége van, vagy mert nem mer "elém' állni, nem tud mit írni és esetleg azt várja én írjak?

Figyelt kérdés

A (ex)barátomról lenne szó. Pénteken telefonba nagyon csúnyán összevesztünk. Van vki aki rejtett számmal hivogatja őt,engem is, és az exét is, aki miatt egyébként a kapcsolatunk folyton veszélybe volt / van. Már egy ideje nem olyan a fiú mint régen. Nem találkozunk,mert folyton lemondja a randikat  hiába beszéltük meg,arra hivatkozik,hogy az édesapja kórházban van. Érthető,hogy ez megviseli őt és a családját,de ettől mi még nyugodtan tudnánk találkozni szerintem. Anyagi gondokra is hivatkozik ,hogy ezért sem lehetünk együtt,meg hogy nem kaphat meg mindent az ember amit szeretne hiába akar és szeret engem . Kértem üljünk le személyesen és tisztázzuk,beszéljük meg a helyzetet de sosem akar összejönni,mert vmire mindig hivatkozik.

Pénteken a telefonba nagyon csúnya dolgokat vágott a fejemhez. Azt hiszi én hívogatom őt és azt a másik lányt rejtett számmal,vagy felbiztattam erre valakit,de azt nem nézi,hogy engem is ugyanúgy hívogatnak. Egyszer azt mondja tudja nem én vagyok,a következő pillanatban meg hogy én vagyok,és ha ezt megtudja nem lesz jó világ. Bárki legyen aki szórakozik vele rágyűjtja a házat. B..szodjak meg (szó szerint ezt mondta)mert miattam zaklattják őt meg az a lányt is mikor nekem hozzá semmi közöm. Mondtam neki nagyon védett a lányt,mire ő "Mi van ha védem??!!!!" de fennhangon és kiabálva. Felhozta mi volt régen és hogy mi a f... értelme volt annak is(ezzel a szóval mondta pontosan) Folyton oltogatott minden szavával. Mondtam miért pont engem bánt mikor én mellette voltam mindig és segíteni próbáltam,de azt mondta így akarok én segíteni és vagyok mellette ha zaklatját őt miattam. Nem tudja kinek higgyen mert az a lány rám hivatkozik, azt mondta neki én írogatok és hívogatom őt a párom meg inkább neki hisz. Mikor megkérdeztem akkor miért ír és keres mégis, (mert ezelőtt az esett előtt is volt egy ilyen telefonbeszélgetésünk ahol szintén ilyen és ennél csúnyább dolgokat vágott hozzám ,de 3 nap múlva mégis ő írt nekem)ha azt hiszi én vagyok és miattam zaklatják az volt a válasza neki már mindegy mert igyis- úgyis zaklatják. Van egy sejtésünk ki lehet ez a zaklató és mondtam a páromnak ha nekem nem hisz megadtam az illető címét,menjen le és rajta kérje számon mit miért tesz ne én rajtam. Erre,hogy menjek le én mert én ismerem,velem volt jóban (persze nem ezt a kifejezést használta). Erre már én is bedühödtem, és megmondtam neki vegyen vissza és nézze meg kivel beszél, menjen a másikhoz,legyen vele (persze csúnyán fejeztem ki magam már ekkor)csináljon vele vmit mert úgy is ez a baja. És letettem a telefont. Nem írtam le ide miket is mondott pontosan mert nem engednék kiírni a kérdést.

Ma van 4 napja,hogy ez történt, de azóta nem keresett. Se egy magyarázat miért viselkedik így velem, se egy bocsánatkérés semmi. Ahol beszéltünk azóta fel sem jött,vasárnap láttam egy kis időre ,hogy feljött, de nem írt,kilépet . Azóta semmi. Pedig facebookon naponta feljön többször is,fenn van egy ideig,tegnap képet is posztolt,hajnal 3-kor még facebookozik de nekem annyit nem ír "bocs" .

Vajon azért,mert részéről vége vagy mert nincs elég bátorsága írni és beszélni velem?



2014. dec. 16. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyire nem esik le a tantusz és a fejedbe kell verni hogy vége?
2014. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy gondolja,nincs miről beszélni.
2014. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!