Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy tőlem 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy tőlem 20 évvel idősebb elvalt ferfibe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet hoz össze minket a sors, bókol nekem és flörtöl velem. Kaveztam is vele, de egyéb dolog nem történt... Beszélgettünk, sms-eztünk párszor és ő reméli újra találkozunk.

Nemtudom mitévő legyek, szeretném, hogy komolyabbra forduljanak a dolgok, de ő még nem tud az erzelmeimrol. Attól félek túl fiatal vagyok ezért nem kellenék neki (22eves 1,5eves lány édesanyja vagyok... Neki is van gyereke, 22eves, anno óvodatarsak voltunk a fiával)


Kérlek ha valakinek van ilyesmiben tapasztalata vagy egyéb tanácsa osztja meg velem. Köszönöm előre is.

A lenéző esetleg bántó kommentektől óvjatok


Köszönöm.



2020. júl. 14. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Feküdj le vele, hadd örüljön! Ha gyakran vagy nála, talán a fiával is találkozol egyszer, és feleleveníthetitek az óvodai eseményeket.
2020. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Uhh durva lenne, amikor bemutatkozol a fiának; szia Laci, emlékszel rám oviból? Most apád nője vagyok :)

Legjobb lenne, ha megszakítanád vele a kapcsolatot. Nem jó érzelmek alapján dönteni. Gondlkozz racionálisan, hamar belátod, hogy ez zsákutca.

2020. júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Dugd meg!
2020. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

Komoly kapcsolatra minek kell nektek ilyen vén csataló? Ha még ebben az évben összejönnétek és szülnél neki egy gyereket, akkor 20 év múlva éppencsakhogy kirepulne a gyerek a fészekből, már el kellene kezdened gondoskodni a ferjedrol mert kb akkor kezd majd el hanyatlani az egészsége.


Nem éri meg.


Hagyd hogy meghivjon párszor egy szép étterembe, szexeljetek egy jót, aztán keress valakit aki nem lehetne az apád.

2020. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Kerüld el, és itt állj meg, ha nem akarsz még keservesebben érezni magad hosszútávon, egy újabb keserű tapasztalattal gazdagabban.
2020. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hellmano ***** válasza:
29%
Nézzétek már meg 22 évesen van egy 1.5 éves gyereke. Szerintetek kinek kellene, ha nem ilyen szintén elvált idősebb embernek. Nagyon nem válogathatsz amúgysem itt meg látod szerintem azt is, hogy majd segít felnevelni a gyerekedet meg téged is eligazgat, mintha a gyereke lennél gyakorlatilag csak közbe dugna is. Szerintem te sem szereted, hanem pont, hogy fogni akarsz magadnak egy balekot, ha jól belegondolsz :D 22 évesen egy gyerekkel nagyon szűk körben válogathatsz a férfiak közül, akinek komolyra kellenél.
2020. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Abba gondolj bele ha a gyerekének nemsoka gyereke születne,akkor te lennél a nagymama! Láttam már ilyet!

Rövid tavon oké ez a pasi hosszú tavon sajnos nem.

2020. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
4 es te nagyon okos dolgokat írtál. Vény csataló a 42 éves és 60 évesen hondoskodni kell róla? Milyen vérvonalad van neked? Vagy 12 éves vagy még az is lehet. Amúgy igen, semmikeppen sem jó a 20 év korkülönbeg, de nem gondoskodas, hanem az érdeklődési kör miatt. Egy emberről akkor kell gondoskodni 60 évesen, ha súlyos beteg, normál esetben ha nem hal meg valamibem, akkor 80 éves koráig simán jó erőnlétben lehet. Akkor meg a kérdező is 60 lesz, tehát mem lesz olyan nagy a kontraszt. Ennek ellenére en is azt mondom, hogy 35 eves korig nezelődik, akkor jobban jàr. Viszont, ha szerelmes es egyiküknek sincs párja miert ne lehetne megpróbálni? Semmi veszteni valója nincs a kérdezőnek és a pasinak sem.
2020. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

a másik oldalról:

Ha elvált lennék én megpróbálnám.


Leglább az egyik félnek van jelentősebb tapasztalata a párkapcsolat mibenlétét illetően. Ez sokat segít a buktatók leküzdésében.


A többi "hosszútávú" agyalás, csak üres okoskodás. Nem tudhatjuk úgysem miként alakul... ez benne a szép... a kihvás. Ilyen az élet!

2020. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A szerelemben nem számít a kor csak az érzések és nem minden nap lesz szerelmes az ember ezért ha meg adatik meg kell ragadni az alkalmat.
2020. júl. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!