Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, mennyire igénylitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire igénylitek az ilyen szintű intimitást egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretek minden elmenéskor, hazajövetelkor és étkezés előtt csókolózni (nem gyors szájrapuszi). Igénylem, hogy séta közben fogjuk egymás kezét, néha álljunk meg egy hosszabb ölelésre. Otthon is szeretek úgy lenni, ha például mindketten el vagyunk foglalva valamivel, hogy valamilyen testrészünk (pl. hát, boka) összeérjen, együtt aludni szorosan összebújva szeretek. Autóban szeretem a másik térdére tenni a kezem, mikor állunk a lámpánál megsimogatni a kezét, tarkóját.

2020. júl. 23. 13:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat elején ez természetes, bár pl. én nem tudok összebújva aludni senkivel, nekem kell a tér. Később azért ez már nem napi tevékenység, fontos figyelni rá, de teher is lehet, ha a másik nem annyira tapadós.
2020. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
25%
Nekik annyi, hogy pina legyen oszt jónapot!
2020. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz. Engem egyáltalán nem zavarna👍
2020. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Étkezés előtt csókolózni? Aludni így nem tudnék. Ennyire biztos nem, szerintem sok lehetsz.
2020. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
És ez meddig tart a kaniddal? 1-2 hét?
2020. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem 1-2 hétig, több év elteltével is erre van igènyem.
2020. júl. 23. 13:19
 7/25 anonim ***** válasza:
Inkább elmenés előtt! 😂
2020. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
nekem tetszik
2020. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező! Te éltél már valakivel így több évig? Kizárt dolog. Egy 5-10, vagy ennél több éves kapcsolatban ez már inkább teher. Ne úgy értsd, hogy nem hiányoznak ezek a dolgok, de napi szinten átmehetnek kötelességbe.

Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, amikor nem hinném, hogy éppen aznap agyon smaciznák egymást a párok, de ettől még meg van a szeretet. Szerintem éppen az a jó, ha ezeket a figyelmességeket időnként felerősítjük, ezzel is kimutatva, hogy ugyanolyan fontos a párunk, mint az elején.

Ha ez minden nap jelen van, nekem az már erősen sok és színpadias is.

2020. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem szex előtti, hanem otthonról elmenésre gondoltam.
2020. júl. 23. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!