Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti is ugyanúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti is ugyanúgy igénylitek az őszinte szeretetet, mint a nők?

Figyelt kérdés

2017. jún. 2. 16:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mi robotok vagyunk, érzéseink pedig sose voltak. A lényeg, hogy estére legyen vacsora és kevés kérdés... most komolyan, ez milyen kérdés?
2017. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdezem, nem sértésből!!!
2017. jún. 2. 16:28
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de sokkal kevesebb nővel találkoztam, aki ezt igényelné, mint gondolnád. Pont ezért találtam olyan nehezen párt. De találtam, évekig tartó keresgélés után. A párom nem utasít el, ha hozzábújok, szeretgetem, elmondom neki az érzéseim. Volt nő, aki már ismerkedéskor azért nyígott, hogy az milyen gáz már, ha egy férfi folyton rátapad, stb... nos nem tapadok, de igenis igénylem a szeretetet a páromtól, rengetegszer és hála az égnek, meg is kapom tőle. (ahogy Ő is tőlem)

Gyakran spontán megölelem, megcsókolom, simogatom...

2017. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Valasz: Igen.


Kerdezö: miböl gondolod, hogy nem? Persze lehet itt ellenpeldakat sorolni, de szerintem nemtöl függetlenül is. Altalanossagban minden ember igenyli a szeretetet.

2017. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%
ELsősorban a farkuk igényli a szeretetet
2017. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nyilván nem lehetett kihagyni ezt a primitív megjegyzést!
2017. jún. 2. 19:27
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Csak azt igényeljük.

Bármilyen pótszert kapunk helyette, azt nem mi kérjük, hanem a nők adják.

2017. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

Jobban és többen igénylik, tehát a kérdés fordítva lenne indokolt.

A nők többsége nem az őszinte szeretetet, hanem a biztonságérzetet keresi a férfiban és pont ezért van az, hogy tulajdonképpen nem az illető férfit szeretik, hanem azt az érzést, ami tőle kapnak. Valójában a férfi által generált érzésbe szeretnek bele, (ami az ő nőiességük magasztalásából áll, amit szerelemnek, boldogságnak neveznek) miközben az embert gyakran nem is ismerik igazán. Ezért van az, hogy náluk egy-egy érzelmi töltés pár év alatt kiürül és mindig jön egy újabb kan, akinek nagyobb, szebb, vonzóbb a felkínált ilyen-olyan biztonsági, vagy boldogság csomagja. A legtöbb férfi a látszat ellenére őszinte szeretetre vágyik, de rengetegen kiábrándultak és munkába, sikerbe, pénzbe, erőszakba, italba, autókba, szexbe, játékba, és ezernyi baromságba menekülve kerülik az érzéseket, mert többnyire nem arra van igény.

2017. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon szomorú! 8!
2017. jún. 3. 12:18
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát ezzel én is pont így vagyok! Már nem bírom a magányt! Én is menekülni fogok! Ez egy kényszerhelyzet! :'(
2017. jún. 3. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!