Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kisebb korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb korkülönbség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lassan 26 leszek, és megismerkedtem egy 23 éves sraccal. Nyilván nem ismerem még, de az eddigiek alapján teljesen normalis, értelmes, meg persze tetszik is.

Sosem ismerkedtem nálam fiatalabbal, maxmimum 1 évvel.


Nem “gaz”, hogy ennyivel fiatalabb nálam? Tapasztalatok?


Köszönöm!


2020. júl. 27. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2020. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Abszolút nem. 43/f.
2020. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom a gáz nem a megfelelő szó, csak nem tudtam másképp kifejezni magam 😄 inkább így huszonéves korban érzem ezt a kulonbseget kicsit furcsábbnak, később már mas
2020. júl. 27. 10:48
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, 3 év egyáltalán nem sok és idővel még ennyire se fogod érezni a különbséget
2020. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Én 31 vagyok, de nagyon sokszor írnak rám 23-26 éves srácok. Ráadásul van egy lányom is. Egyszerűen nem szoktam érteni, hogy mit szeretnének tőlem, úgy érzem még "gyerekek".. :D Szóval engem pl. zavar, ha másik fiatalabb, akárcsak egy évvel.


De egyébként szerintem nálatok nem vészes a különbség, így ha tetszik, ne foglalkozz vele. Több párt is ismerek, ahol a nő ennél több évvel is idősebb a párjánál.

2020. júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ti annak érzitek? Nem? Akkor nem gáz. Huszonéves korban +/- 3 év is simán belefér, ha amúgy jól ki tudtok jönni egymással. Nem az éveket kell nézni hanem azt hogy mennyire passzoltok.
2020. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

32 eves no vagyok,a parom 27 :) Tehat 5 evvel vagyok idosebb. Mi nem tartjuk gaznak,es a kornyezetunkben levok (kit izgat amugy?) sem..

Engem altalaban 25nek neznek, de lenyegtelen..

Elotte csak nalam par evvel idosebb ferfiakkal voltam kapcsolatban es megsem mukodott ahogy kell. A mostanival pedig nagyon egy hullamhosszon vagyunk! :)

Szoval ne tartson ez vissza! Ha ugy erzed o az aki neked kell, akkor hajra!

2020. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
És ez egy 26 éves nő...bele se merek gondolni, hogy ez mondjuk egy orvos, vagy bíró, szóval olyan, aki emberek, és akár az én életemről dönthet...vagy azt is megkérdezi itt.
2020. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A sok “ez”-ed alapján halisten látom, te sem vitted többre barátom 😃


Köszönöm mindenkinek!

2020. júl. 27. 12:51
 10/12 anonim ***** válasza:

9.-nek.


Az "ő"-t, ki kell érdemelni! >:)

2020. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!