Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nagy korkülönbség (15-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy korkülönbség (15-30 év) feltétlenül balul üthet ki egy párkapcsolatban? Ellenpéldákkal tudtok-e szolgálni? Kisebb a szakítás/válás esélye, ha nincs vagy csak minimális a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Nem vagyok érintett a témában. :) Csupán felkeltette az érdeklődésemet a kérdés, mert legtöbbször óva intik az embert egy jóval idősebb partnertől.

2016. aug. 31. 19:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Hát 30 az hótziher, hogy nagyon :)
2016. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Úgy csinálsz mintha nem tudnád, hogy az akár egy napon született szerelmesek is balhéznak, meghalnak, nyírják egymást, a kor nem garancia semmire.
2016. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
20 év a nő javára és halálig tartott. Mondjuk, ez csak egy eset. Fiatalok, egykorúak is ugyan úgy válnak. Rosszul néz a másik, irány a bíróság.
2016. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
15 éves lány korához képes érett,tapasztalt,bölcs,...stb
2016. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Ezek szerint azon áll vagy bukik minden, hogy a feleknek mennyire hasonló az érdeklődési köre, mennyire tudnak kompromisszumokat kötni?

2016. aug. 31. 19:25
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Minden párkapcsolat ezen múlik.
2016. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Köztem és a párom között 17 év van. Viszont mindenki azt mondja öröm ránk nézni, annyira jól kiegészítjük egymást. Volt olyan kapcsolatom ahol csak pár év volt közöttünk mégis hamar szakítás lett a vége. Így szerintem a kornak ehhez nincs köze.
2016. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyat ismerek aki 22 évvel idősebb férfival jött össze. 4 évvel később megözvegyült. Igaz, a férj beteg volt. De én ebben látom a legnagyobb problémát, ha saját magamra gondoltam, és arra milyen lenne ennyivel idősebb férfi. Engem megilyesztett, hogy szinte nem is tudnánk együtt megöregedni, mert ő eleve idősebb lenne, jóval hamarabb meghalna mintha kisebb a korkülönbség. Én ezért nem jöttem volna össze soha 10-20 stb évvel idősebb férfival.


1 pár van a környezetemben akik hasonlóan állnak. Ott 15 év korkülönbség van, és 12 éve vannak együtt. A többieknél általában a férfi idősebb 1-5 évvel, és pár olyan is van ahol a nő idősebb 2-4 évvel. Én is idősebb vagyok a férjemnél egyébként, 3,5 évvel. 30/N

2016. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat!!
2016. aug. 31. 20:31
 10/19 anonim ***** válasza:
Most nézem csak, rosszul írtam jav: megijesztett
2016. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!