Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A rövidebb párkapcsolataidnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rövidebb párkapcsolataidnak miért lett vége?

Figyelt kérdés
Általában az az elvárás hogy csak olyannal jöjjön össze az ember, akivel komolyan, hosszútávra tervez, mégis sokan mondják (főleg itt gyk-n) hogy nekik egy csomó 1-2 hetes, esetleg 1-2 hónapos kapcsolata volt. Akkor most hogy is van ez?

2020. júl. 29. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Az egyiknél észre vettem az alkoholizálást a melós társakkal, a féltékenységet-nem egészségesen, birtoklás, erőszakosság, elszámoltatás

durvaság és barbárság, hűtlenség és jellemtelenség/megvásárolhatóság. kb. ennyi. Ezek 1-2 darabja elég volt, hogy lépjek magyarázkodás nélkül.

2020. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Túl fiatal voltam, nem akartam lefeküdni vele.

2. 13 évvel idősebb volt nálam, szerintem tartott attól, hogy előbb-utóbb otthagyom. Csúnyán megsértett, hogy legyen okom lelépni, majd néhány hónap múlva szerette volna újra kezdeni, de akkor már én nem akartam.

3. Messze járt egyetemre, nem akart távkapcsolatot.

4. Vagy maga sem tudta, mit akar, vagy nem akart semmi mást, csak megkapni, de az is lehet, hogy több párhuzamos kapcsolata volt egy időben. El kellett telnie pár hétnek, mire rájöttem, hogy valami nem oké vele.

5. Nem a lányokat szerette, csak erről marhára nem tudott senki. Minekutána x hét után sem mutatott különösebb lelkesedést irántam, ezért vége lett.

2020. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem fél év volt a legrövidebb.
2020. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de mivel az első csóktól számoljuk az összejövést.. mert 1-2 hónapig nem ismerkedünk, minek? hisz "nem vagyunk már gyerekek" mentalitással van megfertőzve mindenki.. így a hibák 1-2 hét vagy 1-2 hónap alatt mutatkoznak csak meg.


pl

- 2 hét után kiderült, hogy gyereke van.. addig meg se említette.

- 4 hét után kijelentette hogy nála csak 5 évig tart egy kapcsolat. Mindegy milyen, 5 év után megszakítja. és eddig 2 5 éves kapcsolata volt.

- 1,5 hét után elkezdte beosztani a szabadidőmet

2020. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Hát én az 1-2 hetes, hónapos dolgokat ismerkedésnek szoktam mondani. Onnantól kapcsolat, ha elkezdünk beszélni arról, hogy együtt vagyunk, bemutatjuk egymást a barátainknak stb..


Viszont az ismerkedéseim olyanok miatt mentek tönkre, mint pl.

- kijelenti a 3. randin a srác, hogy 1-2 éven belül gyereket akar. WTF?! ez gyors volt😅

- amikor teljesen magától megkérdezte, hogy nem zavar, hogyha időnként még összejár "nosztalgiázni" az exével, mert hogy még annyira nem zárták le.

- felesége/gyereke van, de ezt hetekkel később közli be

- amikor megláttam, hogy az anyukája csomagolja másnapra a munkába a 27 éves fiának a reggelit, tízóraid, ebédet.. aztán persze utána kiderült, hogy más dolgokban is ennyire anyuci pici fia..

- amikor nem maradhattunk még 10 percet egy programon, mert akkor megkezdődik a következő óra parkolás.. hiába mondtam, hogy kifizetem a teljes parkolást, menni, kapkodni kellett, majd kérte a parkolás díját.


Ezek így az első 1-2 randin nem tűntek fel, vagy nem mondták,vagy nem tűntek még annyira súlyosnak, aztán pár hét után, mikor kiderültek, vagy az, hogy ezek a dolgok nem egyszeri esetek, tudtam, hogy nem lesz közös jövőnk.

2020. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mélyült el, nem volt benne előrelépés

Vagy távkapcsolat volt

Vagy visszament az exéhez

Vagy kattos volt (kötődési problémák miatti érzelmi csapongás és zsarolás azzal, hogy szakít, amit végül én tettem meg a szaros játszmák miatt)

Vagy féltékeny gci volt és az első naptól fogva ki akarta gyomlálni még a fiú unokatesómat is.

2020. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1) depressziós volt, hosszútávon engem is lehúzott volna

2) nem alakult ki az a bizonyos plus

3) ő nem akarta folytatni 2 hét után, ez az egy baromira fájt, mert úgy éreztem, ebből lehetne valami különleges

2020. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán voltam egyikkel sem egy hullámhosszon. Az elején óriási hév, kedv, vágy, aztán mikor kitisztult az agyam, akkor vettem észre, hogy nem annyira passzolunk. Komolyabb probléma sehol sem volt, csak egy "átlagos" kapcsolatot nem akartam, nem tudtam folytatni érzelmek nélkül.
2020. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt egy, amely nagyon fura volt, szerintem kattos. A kommunikációja totál fura volt és inkább hagytam 2 hét után a fenébe.


Aztán egy a harmadik randin benyögte, hogy az exével lakik még.


Egy 3 hét után mesélte el, hogy van egy 5 éves lánya...azt az arckifejezésem le kellett volna fotózni :D


Egyik a második randin levizsgáztatott vallásról, akarok-e gyereket, meg házasságot, majd 1,5 hónap után követelte, hogy én ne a családdal karácsonyozzak, mit képzelek magamról, mi egy család vagyunk, menjek inkább az övéikkel karácsonyozni.

31N

2020. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!