Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az egész egy kis belezúgással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egész egy kis belezúgással kezdődött, és úgy tűnik, most rengeteg sírással ér véget. Nem tudom mit tegyek, ha meg vagyok róla győződve, hogy az én életem szerelme ő, és vége szakad a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, hogy vége és minden könnyebb lesz.
2020. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
2020. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Honnan tudod, hogy ő életed szerelme? Mi történt?

Hasonló cipőben járok most én is. Ha gondolod, írhatsz privátot is. Vagy elmesélheted itt is, hátha valaki tud valami jó ötletet adni.

Történettől függetlenül azt tanácsolnám neked, hogy mondd meg neki mit érzel. Tegyél fel.mindent egy lapra. Mert mi van, ha ő is ugyanígy érez, csak nem mondja ki? Vagy valami félreértés miatt veszítitek el egymást. Add a tudtára, hogy mit érzel, könnyíts a lelkeden.

2020. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Felesleges sírni. Attól nem kapod vissza. Kelj fel, menj el hozzá ha épp nem együtt laktok, keresd meg és szerezd vissza. Legyél elszánt!
2020. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Nekem meg az egész egy kis bélzúgással kezdődött, aztán telefostam a vécét
2020. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Legtobbszor amikor egy kapcsolat veget er, ugy erzed, hogy eleted szerelmevel szakitottatok, es soha jobbat nem talalsz.


Ez az erzes termeszetes. Idovel ez elmulik. Leszel ujra szerelmes, es boldog, meg ha most ezt senkinek sem hiszed el. Kitartast!

2020. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem próbáld meg megmenteni a menthetőt, ha tényleg úgy érzed, hogy ő az életed szerelme.
2020. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!