Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak:Mit mondjon vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak:Mit mondjon vagy hogyan viselkedjen egy nő ismerkedéskor, amikor azt mondjátok, hogy ti olyan sokszor jártátok meg a nőkkel vagy internetes társkereső weboldalakkal?

Figyelt kérdés

Mit jelent ez egy férfinál? Többször tapasztaltam ezt én is, ismerőseim is.

Előre is köszönöm :).



2020. júl. 30. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Az ilyen önsajnáltató emberekkel úgy viselkedjen egy nő hogy egyszerűen rázza le őket.

Mondom ezt úgy hogy jó ideje szingli vagyok, és soha nem voltam nőcsábász.

24F

2020. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Legnagyobb probléma(ám), az érdeklődés teljes hiánya a másik fél részéről.
2020. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Konzekvensen. Azért én randi előtt már valamennyire szeretem megismerni az illetőt és nem szeretem, ha teljesen mást látok tőle randin, mint azelőtt. Engem nem érdekel, hogy mennyire stresszel meg van zavarban, ha írásban előadja a vagány csajt, ne egy kisegér jelenjen meg.
2020. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de sírba lehet tenni az ilyen szövegekkel. Nem én vagyok a felelős azért, amit mások tettek vele, nem az én dolgom mások helyett bizonyítani vagy elnézést kérni helyettük. Ne hasonlítgasson össze senkivel csak amiatt, hogy azonos nemi szervünk van, mert valószínűleg ezen kívül nem sok közös van bennünk.
2020. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!