Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiú akit szeretek ki tette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú akit szeretek ki tette hogy május kosarat vitt egy lánynak, fel akarom hívni és utoljára beszélni vele még mielőtt megnősül. Bűn ez?

Figyelt kérdés

Nagyon akartam es orokre akarni fogom ot.

Ma ki tette hogy majus kosarat vitt egy lanynak..megfog nosulni.

Beszelni akarok vele most, még nem hazas aztan orokre elfelejtem ot hiszen massal lesz boldog..

Bun ez hogy felhivom?

Es vajon hogy reagalna?


máj. 1. 21:52
A kérdező szavazást indított:
Bűn
Érthető
9 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit mondanek csak utoljara hallani akarom a hangjat.
máj. 1. 21:53
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén. Ne zsarold be lelkileg és ne tedd rá ezt a terhet. Ha ő nősülni szeretne akkor engedd el. Ha szereted akkor azt szeretnéd hogy boldog legyen.
máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Bocs hogy megragadom a lényeget, de mi a tököm az a májuskosár?? Valami falusi nemtudommi a 19. századból, ahogy elnézem ezt a kérdést hogy valaki ilyet vitt valakinek, azaz meg fog nősülni, anyámborogass.
máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De ez miert lenne teher neki? O nem akar engem, akkor miert lenne zsarolas ez?

Annyi fajdalmat okozott nekem, annyit szenvedtem miatta nem tehetek meg ennyit magamert hogy utoljara hallhassam a hangjat? Ebbol legalabb tudni fogja hogy tenyleg akartam ot, es soha tobbe nem hall rolam

máj. 1. 22:02
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak felek hogy ott van az a lany es pont akkor hivom
máj. 1. 22:04
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem lejáratnád magadat előtte, ha felhívnád. Főleg, hogy nincs is konkrét mondanivalód. Szerintem ezt intézd el magadban.

És mi az, hogy nem hallhatod a hangját, ha megnősül?

Amúgy nem bűn felhívni valakit. Csak ha ő nem akar téged, te meg nem tudsz mit mondani, akkor felesleges és értelmetlen.

Hogy reagálna? Hát, vagy fel sem veszi vagy felveszi és jól elcsodálkozik, aztán arra gondol na ez a szerencsétlen meg mit akar.

máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha jól értem, van ez a srác, aki nem veled jár, hanem évek óta együtt van egy másik lánnyal, akivel házasságra készülnek éppen. Te meg azt tervezed, hogy felhívod ezt a srácot telefonon. Hát ne tedd. Nagyon ne. Inkább írd le levélben, amit érzel-gondolsz róla, és NE KÜLDD EL a levelet. Írd ki magadból, aztán tépd össze, és írd le újra, ha úgy érzed, csak ne add postára. Ne csinálj hülyeséget hirtelen felindulásból, a srác csak értetlenkedni fog, hogy mit akarsz, rosszabb esetben kiröhög és/vagy elküld a fenébe. Hiába tervezed el magadban előre, hogy hogyan fog lezajlani ez a telefonbeszélgetés, biztos lehetsz benne, hogy nem úgy lesz. A srác másnapra kb. azt is elfelejti, hogy kapott egy ilyen telefonhívást, neked viszont még rosszabb érzés lesz, hogy le is járattad magad előtte.
máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Max 1-2 honapja vannak egyutt
máj. 1. 22:39
 9/11 A kérdező kommentje:
En nem tervezem el a beszelgetest meg semmi ilyesmi. De mar megnyugodtam kicsit.
máj. 1. 22:40
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Hányszor kellene még utoljára hallanod a hangját? Miért nem lehet a legutóbbi az utolsó? Hagyd már, ha nem kellesz neki. Hiába szeretted...
máj. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!