Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet két ember úgy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet két ember úgy szerelmes egymásba,hogy nem beszélnek közös nyelven?

Figyelt kérdés
Ha az egyik fél rohamosan elkezdte tanulni a másik fél anyanyelvét,hogy tudjon beszélgetni a másik féllel,de azon kívül csak fordítóval tudnak kommunikálni.Kialakulhat így vonzalom,esetleg szerelem,vagy nem elég,ha akkor kezdi el tanulni,mindenképpen kell az elejétől fogva a közös nyelv?

2020. aug. 1. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Fordítóval nem. Kell közös nyelv pl: angol
2020. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem, de az csak ez én véleményem. Amikor igazából szerelmes vagy valakibe, akkor nem csak a külseje jön be, hanem az egész ember úgy ahogy van. A szövege, a stílusa, ahogy látja a világot, a kis apró hülyeségei.

Na de ha fordító kell, ahhoz hogy megértsék egymást, úgy mi tud kialakulni? Max a másik teste iránt érzett vonzalom, semmi más. Nem tudják megismerni a másik lényét.

2020. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom elképzelni mély érzelmek kialakulását beszélgetések nélkül, ami fordítóval nagyon nehézkes. Szimpátia, vonzalom lehet, de ennyi. Ha a nulláról kezdi el tanulni a nyelvet, még jó nyelvérzékkel is időbe telik, amíg kötetlenül egy jót tudnak beszélgetni. Ettől függetlenül randikon (vagy csak úgy) jól érezhetik magukat egymás társaságában, csak egy komoly kapcsolathoz kevés ez. Ha elég erős a kölcsönös vonzalom és mindkét félnek megéri a várakozás és a befektetett energia, akkor működhet, én személy szerint elég kis esélyt látok rá, de mondjuk, hogy nem lehetetlen.
2020. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, mivel a vonzalmat bármire lehet alapozni, amit rávetítesz a másikra, okot akkor is találhatsz rá, ha az meg sem szólal. Nálam is volt ilyen. A probléma viszont ott kezdődött, hogy mivel én nem beszéltem az ő anyanyelvét, bizonyos dolgokat el tudott titkolni előlem, amiket nem kellett volna, amiket azon intézett, és az ilyenek nagyon rá tudják nyomni a bélyegüket a kapcsolatra negatív irányban. A kommunikáció fontos, és nem attól függ, hogy ki hány nyelven beszél. Azonos anyanyelvűek is el tudnak beszélni egymás mellett, és két külföldi is el tud oda jutni, hogy szinte mindig tudják, hogy hogy értette azt a valamit a másik, szóval ehhez nem nyelvvizsga, hanem más készség kell.
2020. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Közös nyelv kell, de nem feltètlenül az egyik fèl anyanyelve. Nèmetországban èlek, itt találkoztam a horvát barátommal. Ő sem beszèl magyarul, èn sem horvátul, de közös nyelvkènt itt a nèmet. Teljesen jól megèrtjük egymást, idővel pedig elkezdett a saját kis nyelvrendszerünk is kialakulni, amiben már mind a 3 nyelvből használunk szavakat.
2020. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

A mai korban a szerelem jelentése:


Fekete a srác, tuti nagy farka van szerelmes vagy bele VS ő lát egy fehér csajt, WOW zöldkártya szerelmes vagyok bele :)

2020. aug. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
08:00 jól mellélőttél mert ázsiai,nem mintha bármi közöd lenne hozzá.
2020. aug. 4. 18:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazad van mellé lőttem, akkor nagyobb méretbeli különbség van :)
2020. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!