Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy ezek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy ezek miatt nem tudok senkibe szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Még mielőtt lett volna kapcsolatom, több fiúba is szerelmes voltam sokáig, de plátói maradt. Az első kapcsolatomban az elején nagyon szerelmes voltam a srácba, viszont ő neki elég komoly pszichiátriai gondjai voltak, és mindig rajtam töltötte ki a dühét (mint veszekedés a semmiérr, állandóan fájdalmat okozott nekem mert a hirtelen haragja miatt mindig szakítani akart aztán 2 óra múlva meg könyörgött, hogy mégse). 10 hónapig voltunk együtt, sajnos én akkor már rég nem akartam ezt a kapcsolatot de nem engedte, hogy szakítsak vele, eljött a lakásunkhoz, és a szüleim előtt cirkuszolt. A rossz kapcsolatra anyám is feltett egy lapáttal, mert mindig úgy büntetett engem, hogy nem találkozhattam ezzel a fiúval, és ebből is csak veszekedés lett.

A második kapcsolatomat már el se mondtam otthon, mert féltem hogy akkor is úgy büntetnének otthon, hogy nem találkozhatok velem. Ebbe a srácba akármennyire is szerettem volna, de nem tudtam szerelmes lenni, így szerintem csak belebeszéltem saját magamba és egy idő után csak kialakult a kötődés köztünk. Akárhány fiúval randizok, egyszerűen sosem érzem úgy, hogy lennének hozzájuk érzéseim. Bármennyire szeretném nem tudok szerelembe esni senkivel. Lehet valami tudatalatti dolog ebben, hogy azóta képtelen vagyok szerelmesnek lenni? Mit csináljak?



2020. aug. 5. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én készséggel elhiszem neked, hogy te azt HISZED, hogy gy több fiúba is szerelmes voltál. cserébe te is hidd el nekem, hogy eddig még nem voltál szerelmes. Viszonyítási alap híján ez természetes félreértés, de hidd el, nem olyan könnyű megtalálni azt a személyt, akit valóban, és feltétel nélkül tudsz szeretni.
2020. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Feltéve, ha lesz ilyen, mert lehet egyáltalán nem jön ilyen. Sajnos ehhez szerencse is kell.
2020. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem olyan gyakran képes az ember erre az érzésre, mint sokan hiszik. Én átlag 10 évente egyszer tudok beleszeretni valakibe. De vannak nálam nagyobb nevek, akik azt mondják, hogy élete során az ember max. 2-3 alkalommal képes erre az érzésre. Ezért is hiábavaló azzal vígasztalni valakit, akinek szerelmi bánata van, hogy majd jön más meg dehogynem leszel te még szerelmes...
2020. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!