Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy szerelmes belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Az egyik munkatársammal pár hete közelebb kerültünk egymáshoz, ami annyit jelent, hogy sokat beszélgetünk, próbál a kedvemben járni, fõz nekem, együtt bulizunk, viszonylag visszafogott a természete, azt mondta, hogy javarészt egyedül jár el szórakozni, de nõvel ennyire jól még nem érezte magát.

Egyszer egy csók is elcsattant, habár nem kaptuk el a megfelelõ pillanatot így kissé kínosra sikeredett és azt mondta felejtsem el és nem akar tolakodó lenni. 13 év van köztünk, de ez nem feltūnõ, olyan, mintha lelki társak lennénk. Sajnos nem tudom eldönteni, hogy õ akar-e többet is, vagy csak szimplán magányos és vágyik "nõi" társaságra.


2018. febr. 4. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Mi lenne, ha nem agyalnál ennyit? Várd meg amíg elhív randizni, vedd a közeledését, flörtölj és sodródj az árral. A többi majd jön magától. A szerelmes az túlzás inkább szimpatikus vagy neki. Ennyi idő alatt szerintem nem lehet szerelmesnek lenni, de ki tudja.
2018. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Mindjárt jönnek az okosak, és jól megmondják, hogy "jaaaaj, házinyúlra nem lövünk" meg a macskásnők, hogy "jaaaaj, az igazi phérphi már rég toronyórát adott volna neked lánccal, nem kellesz neki eléggé!" :D

Én, mint szintén magának való férfi azt mondom, hogy ha már főz neked, a kedvedben jár, veled jár el bulizni, akkor nem vagy neki közömbös. Minimum szimpatikus vagy neki, amiből akár szerelem is lehet.

2018. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges. De ne agyalj rajta, hanem engedd, hogy alakuljon.

Jól érzed magad vele, élvezitek egymás társaságát és csak kettőtökön múlik, hogy mit hoztok ki belőle.

Érezzétek jól magatokat és vagy elmélyítitek és tovább léptek vagy nem, de mindenképpen élveztétek egymás társaságát.

2018. febr. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Azért a szerelem kicsit erős kijelentés. Hány éves? Lehet tényleg csak magányosnak érzi magát. Elég gyorsan kihátrált a szituból...
2018. febr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a 13 év hogy néz ki? Mennyik vagytok, te vagy az idősebb vagy ő? Lehet csak szerinted nem látszik és ez is zavarja. Vagy nem volt olyan a csók, amit várt. Ha főz neked, akkor már randira is lenne bátorsága elhívni, de mégse. Lehet csak barátkozik.
2018. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Õ 35 én 22. A nézésébõl néha azt gondolom, hogy teljesen belém van esve, néha a viselkedésébõl pedig azt, hogy hátrál. Én még nem vagyok szerelmes, de el tudnám vele kèpzelnj, valószínū õ is így lehet ezzel.

Randizni még nem voltunk, de egyikünk sem híve a puccos helyeknek.

Elhívott magához, hogy fõzzön nekem vacsorát, pedig kijelentette, hogy egyáltalán nem tud.

A vége egy elcsépelt csók lett, ami elég mély nyomott hagyhatott benne, mert hiába mondtam, hogy jól esett, nem hiszi el. Mindketten zavarban voltunk. Azóta is találkozgatunk, kávézunk, szórakozunk együtt, de ò egyszer nyitott, aztán meg egyszer csak visszalép. A munkahelyen folyton keresi az alkalmat, hogy velem lehessen, de aztán hirtelen meghátrál.

Túl sok közöttünk a kétely.

2018. febr. 5. 17:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért.
2018. febr. 5. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!