Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőknek vonzóak a trágárul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek vonzóak a trágárul ordítozó férfiak?

Figyelt kérdés

Péntek, szombat éjszaka kisebb nagyobb csoportokban járkálnak utcákon és legtöbbször a "GEC***IIIIIII!" felkiáltással jelzik jelenlétüket, kukarugdosás, sörösdobozok dobálása stb.


Ők is megházasodnak egyszer, így bizonyos nőknek ez tetszik nem?



2020. aug. 6. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%

Mocskos szája van a férfinak, az nagy előny a magyar nőknél.

Ismerek sok mocskos szájú férfi, akinek van csinos felesége, meg sok gyereke.

2020. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Előző vagyok: Mocskos szájú pontosabban, trágárul beszélő férfiakról beszélek.
2020. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak hím és nőnemű prolik is. Az ilyenek megtalálják egymást. Intelligens emberek meg nem kezdenek ilyenekkel. Ez ennyire egyszerű. Nincsenek itt "nők" meg "férfiak" csak értelmi, érzelmi szint beli különbségek.
2020. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak pont ilyen csajok is. Picha részegen ordítoznak este az utcán, minden második szavuk a "gheccii", és keresztnév helyett ku.rvának és ri.bancnak hívják egymást. Ők is férjhez fognak menni, még előbb is, mint a szürke kisegér értelmiségi csajok.

Zsák a foltját.

2020. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nem vonzó.

Nem azt mondom, nekem is kicsúszik néha a számon ez az, amikor dühös vagyok, ahogy sokan másoknak is szerintem. De vonzónak akkor se mondanám semmiféleképpen se, főleg akkor ha szándékos.

2020. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Undorodom az ilyentől.
2020. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A putrikban és környékükön maximum, kérdező. De ott biztosan.
2020. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Megvan ugyanez a típus nők között is, nekik pl. kifejezetten bejönnek az ilyen pasik.
2020. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A taknyos hülyegyerekek viselkednek így, normális nő messziről kerüli őket. A nagy részük előbb-utóbb felnő és megtanul ha nem is normálisan, de legalább mérsékelten proli módon viselkedni, ebben az állapotukban lesz esélyük nőre.
2020. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A férfi agy számomra örök rejtély marad... Nem is baj.
2020. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!