Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Együtt tudnál maradni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt tudnál maradni a pároddal ha indulatkezelési problémái lennénk? (Ilyenkor trágárul beszél veled, szétdobál dolgokat).

Figyelt kérdés

Van, hogy kárt is tesz magában, vagy tárgyakban.

Téged nem bántana, csak borzasztó trágárul beszélne veled pl.: "te sz*r"

Esetleg erősebben ér hozzád, de nem bánt.


Tudom nehéz elhinni, de amúgy egy intlligens és nagyon jó ember, és egészen jól megvagyunk ezenkívül.

Együtt vagyunk már 6 éve, együtt is élünk, kb. 4 éve van ez a dolog, változó gyakorisággal.

Van, hogy hónapokig semmi, van, hogy egy héten sokszor, és az is változó, hogy mi váltja ki, viszont csak az én jelenlétemben volt eddig Sehol máshol..


Viszont egyre nehezebben tűröm...

Lassan szeretnék gyereket, de így nem merek vele vállalni.


Sajna ilyenkor teljesen más ember - mintha kettős személyisége lenne - utána nagyon bánja és nem érti, hogy lehetett ilyen. Állítása szerint mérhetetlen dühöt érez.


Amúgy elváltak a szülei amikor 7 éves volt, és utána szerintem el volt hanyagolva.


Volt már pszichológusnál is vele, de sajna nem sokat segített. A pszichológus szerint már nem kell többször járnia ha tünetmentes. (Akkor éppen az volt...)


2015. aug. 23. 12:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ki kéne derítened, hogy miért változott meg feléd. Volt ilyen férfi kapcsolatomban, de az egyetlen ember voltam a gyermekén kivül akivel soha egyetlen egyszer nem beszélt rondán, csak egyszer toporzékolt és csapkodott:DD
2015. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A végével kezdem... akkor nagyon rossz pszichológusnál járt, ha idő előtt kiengedte a terápiából! Keresnie kellene egy JÓ szakembert, nem egy kontárt!


Ami az indulatkezelési problémákat illeti: benned megbízik, ezért előtted elengedi magát, ez nem feltétlenül baj, DE: nem rajtad kellene levezetnie a dühét! Az természetes, ha indulatos, trágár, még az is, ha tombol. A harag az ilyen. De ne te legyél a boxzsákja! Az én páromnak is vannak komoly indulatkitörései (jár terápiára, tanulja kezelni), de VELEM soha nem agresszív! Előttem az, de velem nem! Óriási különbség.

2015. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

De ő mindenkivel haláli kedves, velem is ezenkívül, megértő, jószívű, kedves...


Egyedül ilyenkor rossz, de akkor nagyon... :(

2015. aug. 23. 13:01
 4/15 anonim ***** válasza:
Pont veled nem kéne! Volt ilyen kapcsolatom, az exem MINDEN sérelmét rajtam torolta meg! Szerinted mennyire élhető egy ilyen kapcsolat?
2015. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A pszichológus szerint nem velem agresszív, hanem csak a tárgyakkal.

Mondjuk nekem tényleg nem jönne soha.

Néha látom, hogy szívesen jönne, de szerencsére mégis ott van a korlát (egyenlőre?)


Sajna nem állunk jól anyagilag, ti államilag támogatotthoz jártok?

Kéne találni egy jót aki benne van a tb-be, mert nincs heti 5-8000 ezer ft-unk, hogy eljárjon pszichológushoz aki vagy segít, vagy nem...

2015. aug. 23. 13:06
 6/15 anonim ***** válasza:
Olyan családban nőttem fel, ahol az egyik szülő ilyen, mint amit leírsz. Gondolom mondanom sem kell, amint lehetett elköltöztem. Viszont ők máig együtt vannak, fogalmam sincs, miért.
2015. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"A pszichológus szerint nem velem agresszív" - a pszichológus nem hallott még a verbális agresszióról? Komolyan mondom, az ilyen adja vissza a diplomáját!!!!!!!!!


Na hát erről van szó, látod: vannak rossz és vannak jó szakemberek. TB-alapon lutri, ha szolgáltatásként veszed igénybe, akkor meg jó szakembert is kaphatsz!

Nekem megér heti 5-8 ezret az, hogy JÓ párkapcsolatom legyen, még többet is! Ennél sokkal feleslegesebb dolgokra sokkal többet kiadok. A saját boldogságomért (és a pároméért) meg nem vagyok hajlandó fizetni?

2015. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nekem is megérne ha lenne, de hidd el nem adunk ki fölösleges dolgokra se ennyit se többet.


Tanulunk, munkából, ösztöndíjból tartjuk fenn az albérletet.

Őt egy forinttal nem tudják támogatni otthonról.

2015. aug. 23. 13:17
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Nem!


A nem kezeltetné magát, akkor meg főleg nem.


Szétdobálná a több 100e-es cuccaimat, gépeimet akkor még meg is verném!

2015. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Meg van rá a motiváció, hogy kezeltesse magát, már volt is, mint írtam.

Szóval a válaszod kedves utolsó irreleváns.

De azért köszönöm!

2015. aug. 23. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!