Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon van értelme még egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van értelme még egyszer bepróbálkoznom nála? (story lent)

Figyelt kérdés

Mind a ketten egyetemisták vagyunk, ugyan arra a szakra járunk. Tipikusan az a "szerelem első látásra" volt, amikor megláttam őt. Egyből megközelítettem őt, majd hamarosan igen jóban lettünk, és sok időt töltöttünk együtt a sulin kívül. Szépen és jól alakult minden február közepéig, amikor is elmentünk egyet kajálni suli után, majd bevallottam neki, hogy többet látok ebben az egészben, mint barátság, de sajnos visszautasított. Mondván, hogy alapból csak barátságra szánt engem. Miután tisztáztuk ezt az egészet, kis rádiószünettel folytatódott az egész megegyezve, hogy maradunk barátok.


Ez egy ideig ment is, teljesen lezárva az én részemről a dolgot érzelmileg. Nem gondoltam rá úgy, ahogy eddig. Megjegyezném, hogy az egész Covid-19 mizéria is közrejátszott, hogy nem látom őt jó pár hónapja. El is kezdtem ismerkedni más lányokkal, teljesen jól alakult minden. Még sokat poénkodtunk is azon, hogy nem jött össze a dolog.


Csak az utóbbi időben elkezdtünk egyre többet beszélni FB-on, játszunk is együtt. Többet tartjuk a kapcsolatot, olyan szinten, hogy meg is egyeztünk abban, hogy elmegyünk egy hétvégét kimozdulni.


Én egy magabiztos, karizmatikus ha nem is egy Alex Turner, de kb egy picivel átlag feletti extrovertált srác vagyok életcélokkal. Tehát nem vagyok egy ronda pancser, még mielőtt valaki erre gondolna, hogy emiatt nem jött ki a dolog.

Nemrég megkérdeztem, hogy mit gondol rólam, amire ennyit írt:


"Amugy eleg nyitott es kimondottan magabiztos szemelyiseg vagy, ez mar az elso pillanatban nyilvanvalo volt, ilyen a kisugarzasod, vicces vagy es joszivu, kicsit ramenos, de ez meg nem rossz ertelemben"



Szóval most jelenleg ott vagyok, hogy kezd nekem megint megtetszeni, de abszolúte tartok attól, hogy megint félreértem a dolgokat, és csak ott fogok állni a végén, mint egy darab f*sz. A barátságunkat, meg ténylegesen nem szeretném tönkretenni, mert nagyon jól érzem benne magam + kínos lenne még pár évig ugyan abban a teremben ülni a megtörtént események után, hogy : :|


Szóval kíváncsi lennék a véleményetekre / tapasztalatotokra, hogyan kéne ezzel nekem tovább mennem?


2020. aug. 7. 15:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Az nem barátság, hogy közben titokban áhítozol utána újra és újra. Te azt nem akarod hogy megszakadjon vele a kapcsolat és nyilván elakarod kerülni a beégést - nagy különbség.


Ez a szokásos, ezerszer hallott sztori: többet akarsz, nem barátságot, de félsz hogy a minimális esélye is elvész hogy lehessen valami és akkor már inkább beéred azzal, hogy szenvedsz mellette. Mert ugye az nagyon romantikus, meg azt is jó lesz hallgatni ahogy majd a pasijairól áradozik melyik este hogy rakták.


Te tudod, de ez a szürke zónás se barátság, se párkapcsolat megannyiszor megmutatta már, hogy csak még több fájdalommal és értelmetlen időpazarlással jár.

2020. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, velünk kb. ugyan ezek az események zajlottak le..mármint szinte konkrétan ugyan ezek: megtetszett, megismertük egymást, szünet, majd újra beszéltünk, vettem a bátorságot és rámenős voltam.


Ennek már 3,5 éve, kitudja lassan már esküvő lesz.


Szóval próbáld meg!

2020. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

#2

Másodjára ki lépett először? Te vallottad be, hogy megint beleestél, vagy akkor már ő mondta, hogy mégis veled szeretne lenni?

2020. aug. 7. 17:01
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én léptem.
2020. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
27%
Nem javaslom, szerintem sehova nem vezet.
2020. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem de ez nyilván csak az én véleményem, próbáld meg újra.


Azért mert nincs mit vesztened, ugyanis elhiheted hogy ebből sose lesz csak barátság a részedről ami előbb utóbb felorolne igy nincs mit óvni sem.


Azért mert akkor tudod hogy te mindent megtetté az ügy érdekében. S ha sikerül boldog leszel ha nem sikerül akkor is boldog leszel hosszú távon mert le fogod tudni zárni és továbblépni egy olyan lányt keresni aki hozzád való.


26N

2020. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Tizenhármas ***** válasza:
27%

Szerintem a nőknek rendkívül imponáló tud lenni, amikor egy férfire ők csak barátként tekintenek, de ők túl vonzóak számára, ezt ne felejtsd el.

Egyébként azok alapján amiket leírtál nekem nem tűnik úgy, hogy párkapcsolat szempontjából érdekelnéd, és egyszer már elutasított, biztos nem próbálkoznék meg újból.

2020. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Na,szerintem a helyzet a következő.

Vanegy nő,aki téged jó ,és szórakoztató palinak tart.Ez így volt előtte is,és most is.Szval feltehetnéd a kérdést magadnak,hogy mi változott,amióta elutasított.Ha semmi,akkor feleslegesen ugrabugrálsz,mert miután elutasított,pontosan tisztában van vele,hogy most neki kéne valamiképpen tudtodra adni,hogy szabad a pálya,ha nem akar rendszerint idiótát csinálni belőled,ugye.Mert feltételezem,hogy nem egy fapiba,vagy egy jégkirálynő..Jó,persze nem úgy,hogy konkréta rádmászik,de azért itt-ott valami megerősítésféle biztos lenne.Már csak az a kérdés,hogy te mennyire vagy fogékony,mennyire érzed ezt meg,és mennyire érted félre.Hisz barátkoztok,tehát,ha rádmosolyog az még nem biztos,hogy jelent bármit is.

Summa summárum,lehetséges,de azért tudd,hogy jelentős része az ilyenféle kapcsolatnak,az,ami.Szimpla haverság marad ennyi idő után.

Még akkor is,ha egynéhányan ideírják,hogy márpedig nekik sikerült.Lehet,viszont akkor is az van,hogy ilyenkor a szereposztás megváltozik.Nem férfi vagy a számára,hanem házibarát.Jol elnevetgél veled,elszórakoztatod,de nem tud úgy tekinteni rád,mint szexuális partner.

Te tudod,ezt neked kell eldöntened,hogy megkisérled e újra.

2lehetséges kimenetele lehet


Megszakad minden kapcsolat(mert feltételezem,nem szeretnél végérvényesen full hülyét csinálni magadból,és tovább caflatni a nyomába,mikor közben találhatsz mást valakit is)


Összejöttél vele

2020. aug. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és tanácsokat, 29.-e után nyilatkozom a történtekről; akkor megyünk el kettesben valamerre.
2020. aug. 15. 02:26
 10/25 A kérdező kommentje:

Az aug. 29.-ei közös programot a mai nap reggel lemondta mondván, hogy akkor dolgoznia kell, hogy a hosszú hétvégét bepótolja.


Megpróbáltam máshogy. Elmagyaráztam mit érzek, és szimplán kioffolt mondván, hogy alapból nem tekintene rám, mint párkapcsolatra férfi, mert alapból barátokat jött keresni egyetemre és semmilyen románc nem érdekli innen.

Tehát nem nagy dolog kitalálni ebből: Nem vagyok neki elég helyes/nincs meg a szemében az a kémia, ami beindítaná.

2020. aug. 20. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!