Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme bepróbálkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme bepróbálkozni nőknél amíg nem raktam helyre az életem?

Figyelt kérdés

Szóval lassan 21 leszek de közel se mondható el hogy akár csak olyan életem lenne mint egy átlagos embernek.

Nem akarok részletekbe belemenni mert sokat lehetne írni róla.

De pl kb 7-8 éve nincsenek barátaim, önbizalmam nem sok van, külsőmmel nem túl sokat foglalkozok, pénzem nincs igazán stb


A lényeg hogy amíg nem rakom helyre magamat addig kár bárki felé közeledni, igaz? Gondolom senki nem akar életképtelen embert maga mellé, ha tetszik ha nem.


2015. szept. 11. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Ebből az önbizalom lenne az elsődleges, amivel foglalkozni kellene... a többit hozza magával.
2015. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem soha nem sikerült helyrerakni az életem, ezért soha nem is próbálkoztam be senkinél.
2015. szept. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazad van. Szedd össze magad, utána kereshetsz barátnőt.
2015. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van. Sose tudhatod, hogy mikor keveredik az aki neked van szánva eléd. Egyébként jellemző: mikor a valódi társ megérkezik az ember életében jellemzően a legrosszabb passzban van. Legalábbis nálam mindig így volt:D
2015. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!