Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány olyan férfival voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány olyan férfival voltatok párkapcsolatban, akit "alfahímként" aposztrofálnátok? És összesen hány kapcsolatból? (Alkalmi kapcsolatot is beleértve.)

Figyelt kérdés

Ha házasságban élte(te)k, alfához vagy a görög ábécé bármely egyéb betűjéhez mentetek feleségül?

Hogy érzed/érezted magad ebben a házasságban?



2020. aug. 8. 23:17
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es, köszönöm a választ, végre valaki érdemben szólt hozzá a feltett kérdéshez. Bár elsősorban nők válaszait vártam, természetesen a másik oldal véleményének is örülök, amennyiben tényleg a kérdésre válaszol.
2020. aug. 9. 00:00
 12/26 anonim ***** válasza:
48%

Nem kategorizálom a férfiakat a görög ábécé alapján.

De nyilván csak olyan férfiakkal jöttem össze, akik számomra tökéletesek voltak. Hogy mások hogyan kategorizálnák őket, azt nem tudom megítélni.

2020. aug. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
53%

Te most arra gondolsz, hogy a nők szerint van az alfa, a béta és a omega férfi, ugye?


Tehát,


a) Alfa: Minden nő álma

b) Béta: Jó apajelölt is lehet akár

c) Omega: Ki a f*sz ez? semmi pénzért

2020. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
53%

13.


ÉS mi a helyzet a többi betűkkel? Gamma, Delta, Epszilon, Knű, Mű, Üpszilon, Lambda meg a többiek? És a pi; - na, ezeket szépen kihagytad.



A gamma nem hangzik rosszul, viszonylag elöl van és olyan menő kimondani, hogy Gamma. Mint a Gammasugárzás vagy a Gamma-mappa. Az üpszilon se rossz, tök poén neve van, olyan mint valami török ipszilon, náluk gyakori az ü betű, pl, a "Hogy ityeg a fityeg" törökül az az, hogy "Ürgütüsz bürgütüsz".

2020. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
85%
#13: "minden nő álma" lehet, hogy meglep, de nincs olyan férfi, aki minden nőnek tetszene.
2020. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Ezeket a kategóriákat nem a nők találták ki. A kérdésemet az oldalon olvasott kérdések és válaszok tömkelege ihlette, amely nagyjából két kategóriában mozog: alfa és incel.

A bétahím kifejezéssel egyébként egy férfi által írt regényben találkoztam életemben először, kb. 15 éve, ahol a főhős saját magát titulálja annak.

A google-be beírva a kifejezést érdekes cikkeket lehet olvasni témában, zömmel férfiak tollából. Magát az alfahím kifejezést is egy férfi kutató alkalmazta először férfiakra.

Nem igazán értem a válaszolókat, második oldal óta kapom az ívet (egy-két kivételtől eltekintve, nekik köszönet ezért), holott egy létező jelenségre kérdeztem rá.

A férfiak elmúlt hetekben olvasott kérdésein azt látom, marhára utálják a nőket, akik az alfákhoz vonzódnak, persze nyilván az alfákat is, hiszen nekik jut a sok nő, eközben a nők meg szenvednek az "alfák" bunkóságától. És megy az utálkozás ezerrel minden irányba.

Szerettem volna kicsit mögé látni, de úgy tűnik, erre nem sok esélyem van.

Nagy kár, hogy ez az oldal érdemi válaszadás helyett egyre inkább megy el az öncélú kötözködés irányába. És az is nagy kár, hogy egy pusztán humánetológiai indíttatású kérdés mögött mindenki azonnal rosszindulatot, hazugságot és trollkodást feltételez.

Szerintem ez az oldal nem erre lett kitalálva. Erre is lehet használni, csak annak semmi értelme.

2020. aug. 9. 00:28
 17/26 anonim ***** válasza:
62%
Akkor légyszi írd le, hogy mik a különböző kategóriák tulajdonságai, hogy be tudjam kategorizálni az embereket
2020. aug. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
A 13-as nagyjából már megtette, csak abban tévedett, hogy a kategóriákat a nők alkották volna.
2020. aug. 9. 00:34
 19/26 anonim ***** válasza:
Egy se.
2020. aug. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
22%

A nok ugysem fogjak elismerni, hogy az egybenyaku kokszos "vallalkozok" azok, akik a rajongasuk targya, hiszen azzal lerombolnak az artatlan hercegkisasszony imidzsuket, amit mutatnak a kulvilag fele....


36F incel

2020. aug. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!