Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány olyan férfival voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány olyan férfival voltatok párkapcsolatban, akit "alfahímként" aposztrofálnátok? És összesen hány kapcsolatból? (Alkalmi kapcsolatot is beleértve.)

Figyelt kérdés

Ha házasságban élte(te)k, alfához vagy a görög ábécé bármely egyéb betűjéhez mentetek feleségül?

Hogy érzed/érezted magad ebben a házasságban?



2020. aug. 8. 23:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20: És ennek mi értelme volna?
2020. aug. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt kapcsolatom "alfa" pasival, sem alkalmi, sem tartós. De "bétának", vagy úgy egyáltalán görög betűnek sem tudnám titulálni a korábbi vagy jelenlegi kapcsolataimat. Normális férfiakkal jöttem össze, akik határozottak, értelmesek, ambíciózusak, de nem kezelik tárgyként a nőket, mint azt a klasszikus alfahím definíció szerint várnánk. Sőt, egyenrangú felek voltunk kölcsönösen tisztelve és becsülve egymást, még az alkalmi kapcsolataimban is.

Külsőre nem nevezném egyiküket sem "minden nő álmának", nekem bejöttek értelemszerűen, de nyilván nem tetszettek ők sem mindenkinek.

2020. aug. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
79%
En senkit nem titualok alfahimnek, igazan nem is tudom mit jelent, ilyen iranyito szemelyiseg aki mindenhol falkavezer? Nekem normalis parkapcsolataim voltak es van jelenleg rendes pasival.
2020. aug. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Kulsore viszont megnezik a csajok a volegenyem, de nem mindenkinek tetszik nyilvan.
2020. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
20/24 És akkor mi lenne, ha hajlandóak lennének elismerni? Mi változna ?
2020. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%

Megkimelnek a kevesbe vonzo sracokat a felesleges korok futkosasatol, akik igy nem a nokre pocsekolnak az energiaikat a huszas eveikben, mig aztan 30 korul rajonnek, hogy szamukra nem terem baber.


Mennyivel humanusabb lenne :)


36F incel

2020. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!