Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire normalis,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normalis, hogy teljesen zavarba jovok, szinte kiugrik a szivem es egy ertelmes mondatot nem birok kinyogni a srac mellett? Tekintve, hogy 27 eves vagyok.

Figyelt kérdés

Nem gaz ez ennyi idosen? Utoljara 15 evesen ereztem ezt.

Valojaban ugysem lesz semmi koztunk, mert en nem vagyok olyan jo csaj, mint amennyire o jo pasi.. Szoval remelem hamarosan elmulik :D


2020. aug. 13. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

I came here to laugh not to feel

21/f

2020. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Néha előfordul az ilyesmi. Ne aggódj, intelligens ember tudja ezt kezelni.
2020. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ne figurázd ki sosem azt a nőt aki valamikor így érzett:DD


Nem szégyenled magad? Van neked szíved?-nincs.

2020. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Addig szakíts meg minden kapcsolatot vele, míg nem késő. Mert ha neki nem tetszel, akkor nehezen fog elmúlni. Tapasztalatból mondom. Már két éve nem láttam valakit,amolyan plátói volt az egész történet, de még mindig rossz rágondolni...Valamelyest elfelejtettem őt, de sajnos van hogy hiányzik. Elrejtem a fiók aljára és próbálom nem elővenni, de néha megtörténik és olyankor kellemetlenül érzem magam.Feltörnek az emlékek.És már emlékezni sem akarok rá, mégsem tudom teljesen őt elengedni.
2020. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%

Azzal nincs semmi baj, ha szerelmes vagy, nem korfüggő a dolog!!!

A baj a hozzáállásoddal van! Addig biztos nem fogsz vele össze jönni, amíg ilyen az önértékelésed. Dolgozz magadon a cél érdekében! Nem lesz könnyű, de megéri (Saját magamon tapasztaltam!)!!

Sok sikert és nem utolsó sorban kitartást!

2020. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!