Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztek abban, hogy a sors...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy a sors összehoz titeket egy bizonyos illetővel még a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy társkeresőn ismerkedtem meg, majd pár hetes beszélgetés után sor került az első randira. Nagyon jól éreztem magam vele, úgy éreztem, hogy mi összetartozunk. Soha senkivel nem voltam még így. A lány egyébként 5 évvel idősebb nálam.

A randevú után még nagyon sokat beszélgettünk, de közölte, hogy neki korai lenne egy kapcsolat, mert nemrég csalta még a volt barátja. Akkor én mondtam neki, b hogy lehetünk csak barátok. Egy idő után viszont éreztem azt, hogy már nem annyira érdeklődik irántam, kevesebbet ír, holott az elején folyamatosan ő írt. Majd a végén mondta, hogy nem tudja, hogy barátnak akarna-e engem, mert szerinte nem illünk össze. Ő egy elég bulizós típus, én meg egy nyugisabb ember vagyok, és nem mentem el vele egy buliba. Szerintem ez egyáltalán nem kizáró ok, de végül véget vetettünk a beszelgetesnek, békében váltunk el.

Bármit megtennék ezért a lányért, meg várni is képes lettem volna érte. Úgy érzem, ha később találkoztunk volna, akkor lett volna eselyem.

Hisztek abban, hogy a sors meg összehozhat vele?

Tudtok személyes tapasztalatokat mondani, hasonló szituációról?


20/F



2020. aug. 15. 14:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszek az ilyesmiben, kamu az egész. Ha így lenne, akkor már lenne barátnőm, vagy szerencsém ebben.

7-esnek nincs igaza, még akkor sem biztos bármi, ha mindent megteszel érte. Akkor sem biztos egyáltalán,hogy bármi is összejön. Tapasztalat sajnos.

29/F

2020. aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!