Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Cuckold kapcsolatra mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold kapcsolatra mennyire vevők a magyar nők?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 15:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Mire?
2020. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Arra hogy feleségül mennek egy férfihoz akivel házasságban élnek majd de közben a nőt más férfiak fogják szexuálisan kielégíteni.
2020. aug. 18. 15:16
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Mi van, rányitottál apàdékra gyerekként? :D
2020. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Azt nem tudom ki mennyire vevő rá. Én biztosan nem. Azért mentem férjhez anno, hogy a férjemmel szeretkezzek, nem idegen fszokkal.
2020. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Akár hányszor teszitek fel ezt a kérdést, a nők többsége továbbra is undorítónak tartja.
2020. aug. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
És az ilyen nőket nem üti szét a férjük, amikor előhozzák az ötletet?
2020. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon sok férfi él így - csak általában nem tudnak róla.


Még mielőtt jön a leoltás - nagyon sok nő is így jár a tudtán kívül.


Mert ugyebár a kapcsolatok alapja a "nagy őszinteség" meg a többi szép szólam amiknek hitelessége a Kacsamesék szintjén áll. Nagyon ritka az ahol tényleg az is van, mindkét oldalról. Ott is a "nem érvényes" kategóriát képezik a vallásosok (mert ők félelemből őszintén 'elpusztít az Isten minket érte') és a különben aszexuális, aromantikus emberek akiket a megcsalás nem érint, de nem azért, mert olyan dicső jellemek volnának, hanem, mert egyszerűen gyárilag ilyenek, így megítélhetetlen, hogy normál esetben mit tennének.

2020. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
#7-es Alapból hülyeség, amit fejtegetsz. Azt hogy nem lehet tudni, hogy a férje arra izgul, hogy ott legyen és nézze, miközben a feleséget más dugja?
2020. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

8.


Én úgy értettem csak, hogy sok ember párja fekszik le mással a tudtukon kívül.

2020. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
#9-es igen és ez általános. De a cuckold nem megcsalás, hiszen kettejük részvételével történik.
2020. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!