Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi látja a hölgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi látja a hölgy nemszervét, akkor még szerelmesebb lesz?

Figyelt kérdés

2020. aug. 19. 15:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
Szerelmes az ember nem testrészbe szokott lenni, hanem a személyiségbe.
2020. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
43%
Hallottam egy olyan sztorit, hogy valaki diliházba került, miután először látott női nemiszervet. Bekattant az ipse. :D
2020. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%
Igen, nekem volt hasonló élményem középiskolában. A női és a férfi öltöző között volt egy ajtó, ami be volt szögelve és a kulcslyukon be lehetett látni. Ritkaság volt, hogy valaki teljesen levetkőzzön. De volt egy csaj, aki ráadásul büszkén forgolódott meztelenül. Nagyon vagánynak tartottam és jól belezúgtam, vele is álmodtam. De valahogy nem sikerült összejönnünk, nagyon bántam.
2020. aug. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%

Biztosan túl öreg vagyok, de nekem egy pna látványa nem valami újdonság.

A szerelemhez biztosan nincs köze.

2020. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
36%
Nem a pina látványa a lényeg! Hanem a mögöttes szándék. Az a lényeg, hogy a lány tudja magáról, hogy vonzó. És ha meglátják akkor örömet okoz vele. Hasonló ez mikor a szomjazónak vizet adnak, az éhezőnek ételt. Mikor a helyzet a szeretetről, nyitottságról árulkodik. Olyan ártatlan, nem túl sértő keretek között. Nagyon megható tud lenni!
2020. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
64%
15-ös, az ilyen vélemények miatt undorodom egyre jobban a férfiaktól és a szextől. Olyan furák vagytok.
2020. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
37%
Hát az nem szeretet, ha sajnálod a boldogságot, az örömöt a férfitől. Ne csodálkozz ha ezt visszakapod és úgy kezel majd, mint egy kurvát. Mert csak érdekből vagy képes örömet okozni a másiknak.
2020. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
68%
Trollkerdesre mindegy, mit valaszolok.
2021. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem-Szerv én az igen szervtől jobban szerelmesedem
2021. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem a női nemi szerv felizgatja a legtöbb férfit.. Mert engem igen.
2022. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!