Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lesz a férfi szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz a férfi szerelmes?

Figyelt kérdés
Első látásra, vagy kialakul később? Mi váltja ki? Mennyi idő? És mennyire lehet tartós? Pl, ha már nem érzi, akkor mit tesz? Tudja hosszú távon szeretni a párját?

2020. jún. 16. 01:43
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos ez nem egy ilyen kiszamitható, általánosságban minden férfira azonosan ráhúzható dolog, így a kérdésed első felére a férfiak különbözőségéből adódóan nem lehet válaszolni.


Hosszú távon szeretni persze, hogy tudja a párját, de ez nem elég, a kapcsolatot is szeretni kell, hogy működjön.

2020. jún. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Ez egy nagyon jó kérdés amire nem lehet pontosan válaszolni.


Hogy is lesz szerelmes?

Ez minend egyes embernél máshogyan zajlik le.

Nagyon jól írod van hogy első látásra de olyat is tapasztaltam már saját magamon hogy ki alakult pedig nem is érdekelt az elején.

Mindenkinél más váltja ki erre sajnos nem lehet válaszolni.

Ez az idő dolog is több mindentől függ van akinek kevés de van akinek sok.

Tartós kapcsolat csak az lehet ha jól ki tudnak jönni egymással és meg tudják beszélni egymással a dolgokat.

Aki nem érzi megpróbálja megkeresni mi lehet a hiba? megeszélni egymással majd megoldani,vagy le zárni a kapcsolatot stb..

Miért is ne tudnák szeretni egymást hosszútávon, ez mind a két feltől függ.

2020. jún. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sehogy, meg ahogy elnézem az ismerősi körömet már ők se nagyon. Nincs olyan nőszemély, akit szeretni lehetne. Ő is önmagát szereti meg én is, akkor ketten szeretjük ugyanazt? Blaaa, sehogy szerintem, legalábbis remélem.
2020. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk, aki képes önmagát szeretni, az már jó. :) Amíg erre nem képes valaki, addig másokat sem fog tudni.
2020. jún. 16. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:

ebben a videóban egy szakember sok hasznos dolgot elmond a dolgok működéséről:

https://www.youtube.com/watch?v=1ya6lr6zHAg&t=116s

2020. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jah, csak a probléma úgy szokott lenni, hogy saját magán kívül mást nem tud :)

[link]


A nők zöme ilyen sajnos :/

2020. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!