Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 27 éves vagyok és azt hiszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves vagyok és azt hiszem beleszerettem egy 40 éves nőbe. Mit tegyek? Működhet a dolog?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 17:06
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
66%

Működhet, ha egy határozott férfi vagy, aki tudja mi kell a nőnek.


Esetedben azonban jelenleg nem működhet, mert ha az lennél, nem tetted volna fel ezt a kérdést.

2020. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
68%
Egy ideig,aztán úgyis lecseréled ahogy öregszik.
2020. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Nem számítottam rá, hogy elkezdem megszeretni. Emiatt ne vonjunk már le olyan következtetéseket, hogy határozatlan vagyok és hasonlók.
2020. aug. 21. 17:12
 4/36 anonim ***** válasza:
35%
2-essel értek egyet! Előbb utóbb úgyis ejtenéd!
2020. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
0%
Működhet, csak sokat napozzál hogy kb egyszerre ráncosodjatok. És próbálj hamarabb őszülni :) Ő meg sportoljon. Különben ha szerencsétek van kb egyidősnek fogtok kinézni életetek végéig.
2020. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
36%
nem.
2020. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
0%
Sok a 13 ev. 6-8 oke. De ez sok
2020. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg ne törődj semmivel. Élvezd az életet.
2020. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
65%
Ha érettebb vagy a korodnál, akkor simán lehettek boldogok sokáig. Ezt te tudod magadról, ha így van.
2020. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
54%

Bár írtam, hogy 2-essel értek egyet, mert átlagban a nagyobb korkülönbséggel előbb utóbb lecserélik a nőt egy fiatalabbra, de vannak példák amik ezt cáfolják, csak hát ahhoz a példákhoz kell tartozz, akiknek a nagy korkülönbségű párjuk az igazi.


Bezzeg ahol a pasi javára nagyobb a korkülönbség az meg már manapság elfogadott tény.


Szóval egy idősebb nő fiatal felnőtt férfi kapcsolatnál helytől függő, de ott ha egyfele néznek kérdés, hogy a környezetük nem-e akarja megtépázni a kapcsolatukat, ami tulajdonképpen két ember magánügye.


Szerintem a 13 év még nem sok, de kérdés mennyire néztek egyfelé, mennyire szeretitek egymást, és mennyire erős a kapcsolat, és mennyire erős a nő és mennyire erős vagy te, hogyha bántanának titeket ezért, akkor is kitart a kapcsolatotok, illetve, hogy x év múlva imádni fogod e mikor már pl. 60 éves lesz, akkor is te 47.


Ezeket jó tisztáznod magadban mielőtt kezdeményeznél nála.

2020. aug. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!