Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha bejön a munkatár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha bejön a munkatársam?

Figyelt kérdés

Picit hosszú lesz!:D

Nos nemrég kezdett egy új srác azon a munkahelyen ahol én is vagyok. Nem messze tőlem dolgozik egy gépnél és egy műszakban is vagyunk. Amit megtudtam róla, hogy a legjobb barátnőm (akivel együtt is dolgozunk) pasijának az öccse. A barátnőm pasija a műszakvezető, ezért is hozta oda az öccsét. Sajnos a srác mozgássérült és ilyen botot használ, de tud járni csak lassabban és nehézkesebben. Nekem ettől függetlenül nagyon bejön... Sajnos nem igazán nyitott személyiségű így hiába próbáltam kezdeményezni szóban nem vette a lapot.:( Ilyen "művészlélek" szerűség, maszekban képeket szerkeszt egy boltnak. Persze szoktunk azért szemezni, és mosolyogni egymásra. Azt is megtudtam, hogy nem igazán volt sikeres a nők terén, és minig csúnya dolgokat tettek vele. Mit tegyek? Köszi a válaszokat!


Én 21/L Ő 27/F



2020. aug. 24. 16:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan közelíts hozzá, mert valóban elég félénknek tűnik és valószínűleg több időre lesz szüksége. Talán már megégette magát a múltban és óvatosan közelít lányokhoz. Próbáld meg eltalálni az aranyközéputat, hogy ne válj túl nyomulóssá, de azért éreztesd vele, hogy érdekel, hogy mi van vele. Egy férfinak fontos, hogy ő cserkéssze be a nőt általánosságban, ezt ne felejtsd el azért. :-)
2020. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Közben beszélgettem a bátyjával és barátnőmmel. Ők már az elejétől fogva tudják, hogy bejön nekem a pasi. Mondta bátyja, hogy bizalmatlan az emberekkel szemben, főleg a nőkkel, mivel volt olyan exe aki szakításkor a fejéhez vágta, hogy egy roncs, és a legrosszabb pasi volt az egész életében. Nagyon sajnálom őt, pedig egy nagyon helyes és édes pasi.:( Már több éve egyedül van. Ő sosem nyitott azóta a nők felé, viszont felé próbáltak. Ilyen egyértelmű jelzéseket nem vett észre, mint amiket én is adok felé.
2020. aug. 28. 13:18
 13/20 A kérdező kommentje:
Azt nemtudom hogyan csináljam. Eddig ha tetszett egy pasi azt megszereztem. Vették a jelzéseim, illetve én is az övékét, és pár hét alatt lett randi, majd kapcsolat. Na itt ez nincs. Ez teljesen más szituáció és nem hittem, hogy egyszer ilyenbe futok bele. Már lassan 2 hónapja megy ez köztünk és még mindig semmi. Na nembaj, én várok rá.:) Ha rajta múlik sosem fog becserkészni engem, muszáj leszek én őt :D
2020. aug. 28. 13:24
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

vagy csak nem tetszel neki / esetleg meleg?

nem egy tárgyról beszélünk, hanem egy emberről.

2020. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kérd meg a barátnőd, hogy kérdezze meg a pasiját, aki kérdezze meg az öccsét, hogy akkor most tetszel neki vagy sem. Üzend megneki, ha igen, hétvégén menjen áthozzád filmezni:)

Bár attól tartok, a srác filmezés alatt filmezést fog érteni:)

2020. szept. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos, hogy bizalmatlan a nőkkel, hiszen voltak rossz tapasztalatai. Biztosan sokan tekintenek rá jótékonysági projektként is. Lehet, hogy több idő kel neki, hogy megbízzon benned.
2020. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Bizonyára a testi fogyatékossága és az eddigi csalódás bátortalanná, bizonytalanná teszi. Nem akarja elhinni, hogy mégis van valaki, aki érdeklődik iránta.

Kedves Kérdező, - azért jól gondold meg, hogy a mostani szerelembe-esésed kitart-e hosszú éveken át. Ha nem tartana ki, akkor rettenetes mély sebet ütnél a fiú szívébe. Képes leszel vele elmenni moziba, színházba, nyaralni... Jó szemmel nézné a családod? Elfogadnák őt?

Azt kihangsúlyozom, hogy csak kimondottan végső esetben segíts neki pl. felállni. Az ilyen emberek ezt nagyon megalázónak veszik, holott tőlünk - egészségesektől - ez érthető reakció, hogy segíteni akarunk. Ezt nem egyszer hallottam már tévében, rádióban sőt személyesen is ilyen érintett embertől. Akkor segíts, ha eldől a botja, mankója ill., ha megkér.

2020. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Bátyával kéne beszélned szerintem. Ő biztos tudna neked adni tippet, és lehet tudna is beszélni az öccsével. Valószínűleg a bántásai miatt nem veszi észre, nem hiszi hogy ő bárkinek is tetszene vagy kellene, aki neki is tetszene. Első körben azt kéne kiderítened, hogy bejössz-e neki.
2020. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Sajnos ennyi idő után se jutottunk nagyon előbbre... Max annyi, hogy most már többször együtt eszünk, többet beszélgetünk de ennyi. Mindenképp beszélek a testvérével, hogy derítse ki a dolgokat. Rólam azt mondják, hogy csinos nő vagyok. Karcsú, hosszú haj (ami kicsit színes:D), sportolok, van tetoválásom, és piercingem. A kiszemeltem is tetovált. Jó persze, nyilván lehet, hogy neki más az ideálja... Múltkor a tetoválásokról beszélgettünk, és a képekről amiket csinál. Nagy átéléssel mesélte nekem, én pedig azt sem tudtam, hogy eszik-e, vagy isszák...:D Aranyos volt, ahogy előadta.:)


Engem egyáltalán nem zavar a fogyatékossága és az sem, hogy ki mit szól. A családom - szerencsére - nem szól bele, hogy milyen párt választok magam mellé. Nekem kell, nem pedig nekik!:) Simán elmennék vele közös programokra. Nem érdekel más ember véleménye. Igen én egyébként már teljesen odavagyok érte... Mivel régen voltam már pasival, így kívánom is már nagyon őt...:D Szerintem ezzel nem lesz probléma. Ki fogok mellette tartani. Na majd írok, hogy mire jutottunk. Köszi a válaszokat, szép napot mindenkinek!

2020. szept. 14. 17:33
 20/20 anonim ***** válasza:
Itt jön elő az, amikor ti nők egymás levét isszátok meg. Most te lényegében a korábbi nőtársaid hülyeségei miatt koppansz.
2020. dec. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!