Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatról mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatról mi a véleményetek? Működik vagy csak kevés esetben?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Tapasztalatból mondom, hogy az esetek 95%-ában nem fog működni.
2020. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes mondja, nálam sem ment.
2020. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Működhet, de kitartás kell, hogy legyen... Na meg szerelem.
2020. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

Ha nincs esély arra, hogy fél éven belül, legalább egy városba költözzetek, akkor nem érdemes belevágni. Hidd el.



(Persze majd most jönnek a: "Mi a párommal 35 éve élünk így, van 4 gyerekünk, és minden szupi!" kamuválaszok.)

2020. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, én is ilyeneket hallottam mindenkitől. Lehet azt mondani, hogy nálunk ez nem így lesz, de sajnos ritka az olyan eset, hogy tudnak ilyen kapcsolatban élni a szerelmesek. Azért én adok egy esélyt ennek, és megpróbáljuk.
2020. aug. 25. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk működött. Együtt voltunk 1 évig, aztán 2 évig távkapcsolatban, majdnem 400 km. Én egyetemen tanultam, ő dolgozott. Megoldottuk a találkozásokat hetente, kéthetente. Az ő városában töltöttem a gyakorlatokat, szüneteket. Aztán összeköltöztünk.
2020. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez sztem leginkább a felek személyiségétől és igényétől függ, ill. attól is, az ismerkedés melyik szakaszában merül fel ez a kérdés, milyen gyakran tudnak találkozni, és mennyire hosszútávra kell számolni.


- van, akik simán kibírják távkapcsolatban alapvetően

- van, aki hosszabb távon nem akar távkapcsolatot, de ha már ismeri az illetőt, együtt vannak egy ideje, volt kellő idő arra, hogy minőségi időt töltsenek együtt, akkor mondjuk 1-2 évbe nem "hal" bele, ha mondjuk azért van lehetőség a találkozásra, és nem max. félévente 1x

2020. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogyha legalább két hetente nem tudnak találkozni, akkor nem működne.
2020. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk egy a szülővárosunk és az ország 2 végébe jártunk egyetemre. Minden hétvégén hazajöttünk és akkor együtt tudtunk tölteni pár napot, ezen kívül a vizsgaidőszakokban itthon voltunk együtt, meg nyáron. Így jó volt, rendszeresen találkoztunk és azért a hosszabb szüneteket, hétvégéket együtt töltöttük.

Ami fontos szerintem, hogy bennünk azonban fel sem merült, hogy jaj most hogy lesz ez az egyetem dolog, együtt fogunk-e maradni a távkapcsolat ellenére stb.

2020. aug. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!