Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy szép arcú, tündéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szép arcú, tündéri kedves, duci lány, akit nagyon kedvelek, viszont most egy bombázó is elkezdett érdeklődni irántam, mi alapján döntsek, hogy melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
A bombázót a haverok erőltetik, mert vele más megjelenni szerintük, de én úgy látom ez a lány sokkal önzőbb és sokkal kevésbé tud szeretni mint a másik, ráadásul imádja ha a férfiak körülrajongják. A duci lány mellett azt érzem, hogy őszintén szeret, biztonságban érzem magam mellette.

2020. aug. 26. 10:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
A duci lefogyhat. :)
2020. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne a "haverok" véleménye alapján dönts már Istenem... ne ők mondják meg, kivel jöjj össze.


Attól még hogy ducibb, ki a f*szt érdekel. Ha szeret, szeret. Az a lényeg.

2020. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

A kérdés, hogy mire kell a barátnő? Ha mutogatni, akkor ott a bombanő. Ha értelmes párkapcsolatot szeretnél, akkor az akihez a szíved húz. Ami így leírás alapján a ducibb.

De hogy őszinte legyek, lehet mindkettőt hagyod kéne, ha ez komolyan felmerült mint kérdés.

2020. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%

Ez így nem jó.


szemétség de...


egyenlőre tartsd meg mindkettőt, egyikkel szex a másikkal leginkább barátság jelleg szórakozás.


Közben pedig keresel olyat akivel minden jó.

2020. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Arról nem írtál, hogy te mit érzel, csak hogy a duci szeret. Ez persze nem zárja ki, hogy a másik lány is szeressen. Plusz nem mindenki mutatja ki annyira az érzéseit, főleg nem az elején. Szóval az, hogy a duci ezt megteszi, szerintem nem kellene, hogy előnybe hozza.
2020. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Ha még nem akarod lekötni magad, akkor a bombázó. Ha komolyat szeretnél, akkor a duci.
2020. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem tudod eldönteni, hogy melyik tetszik vagy egyáltalán bejönnek e neked ténylegesen és még mindig ott tartasz, mint valami éretlen tini, hogy a haverok véleményére hagyatkozol a te saját és egyszeri életedet illetően, akkor hagyd mindkettőt. Vagy legalább a duci, de őszinte lányt hagyd békén, azért mert szerencsétlenkedsz, nem kell belegázolni más emberek lelkivilágába. A másikkal meg kavarj nyugodtan, mint ahogy eddig is tervezted, szerintem ő kevésbé sérül, mert csak érdeklődik még. Bombázót nem tudod annyira átvágni, ha nem valami komolyak a szándékai egyelőre.
2020. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

:D hány éves vagy? Vagy milyen körökben mozogsz? Én nem tudom neked milyen barátaid vannak, de ha nálunk valaki megismert egy lányt, akkor annyit kérdezünk, hogy jól érzi-e magát vele. Ha igen, akkor leszarjuk, hogy fél karja van vagy 50 kiló vagy 120. Az a lényeg, hogy jól megvannak és mi is azonnal "csapattagként" kezeljük.


Szerintem első körben a barátaidat cseréld le.

2020. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6%
Ha a duci lány várna rád pár hónapot, akkor próbáld meg először a bombázóval! Ha túl vagy rajta, akkor nem fog zavarni a kihagyott lehetőség, amikor a ducival vagy.
2020. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A súlytöbbletes lányt hagyd békén szerintem, mert áldás ha nem kezdtek egymással-számára.
2020. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!