Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek hogy tetszik ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek hogy tetszik ez lány? Csinos vonzó bombázó?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jún. 29. 19:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%
Nem csúnya, de más az esetem
2020. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
98%

Megérzésem szerint: te vagy a képen valójában, vagy valamelyik ismerősödről tisztázatlan célból véleményeket gyűjtesz.


A véleményem a hölgyről az, hogy kedves arcú, de nem mondanám semmiképpen sem bombázónak.

2020. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
Nem néz ki rosszul.
2020. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon szép lány, de vagy a szemöldöke vagy a szem körüli sminkje nem illik az arcformájához.


35F

2020. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
64%
Bombázó egyáltalán nem. Csinos... Határeset. Vonzó számomra nem, de kinek mi. Átlag aluli nekem
2020. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az
2020. jún. 29. 19:24
 7/33 anonim ***** válasza:
88%

Pff...

"minden nő szép"

"legyél igényes, adj magadra és bolondulnak majd érted"

"új frizura, ruha, sminkelj és gond megoldva"

Mondják ezeket egy csúnya nőnek, közben egy igényes, átlagosan szép lány sem vonzó számukra.

2020. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%
7-esnél a pont. Ez a lány hol átlagon aluli? Ő egy nagyon igényes, ápolt, szép arcú, természetes lány. Bombázónak a műnőket, a plázamacskákat szokták mondani. Most akik azt írták, hogy nem az esetük, meg egyáltalán nem vonzó, nektek mi az átlagos? És akkor mi jelenti nektek a bombanőt? Méghogy a nőknek magasak az elvárásaik a férfiakkal szemben. Remélem olyanok írták, akik legalább kicsit is hasonlítanak Brad Pittre, és nem csak az önbizalma nagy, hogy ő mekkora egy alfahím.
2020. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
86%
Attól, hogy nem az esetem, lehet szép nő. Ne forgasd már ki a szavaimat, könyörgöm! Angelina jolie meg Cara Delevigne sem az esetem... És? Az nem teszi őket rossz nővé, hogy más tetszik nekem és az én ideálom sem teszi jó nővé. Nem mutatom, hogy mi az esetem, mert úgyis csak gúnyt űznétek belőle. Lényeg, hogy nem az ilyen stílusú és arcú nőket csípem.
2020. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem mered felvállalni, hogy milyen a te eseted? :D És nem tudom, hogy melyik volt a te kiírásod, akinek nem inge, nem veszi magára. Az általános megnyilvánulásokat véleményeztem.
2020. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!