Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik lenne jobb ajándék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne jobb ajándék a kiszemelt férfinak?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégámmal elég jóba lettünk, én egy ideje többet érzek iránta. Ezt ő nem tudja, talán sejtheti, de az se biztos, mert mindenkivel közvetlen vagyok. Nem tudom, hogy kölcsönös-e, de nem lépett felém semmit, pedig már kicsit több, mint egy éve jóban vagyunk, mint haverok. Eljárunk néha páran inni, beszélünk munkahelyen kívül is, de semmi intimebb nem volt köztünk. Jelenleg nincs párja, nem meleg.


Szeptemberben lesz a születésnapja, és imádja a naptárakat. Találtam kettőt ami tetszik, az egyik egy retro nős naptár, de nem meztelen, hanem kifejezetten csinos nők vannak benne. Mivel haveros viszony van köztünk, szerintem engem is "férfiszámba" vesz, ezért ez a naptár volt az első gondolatom, hogy ez biztosan tetszene neki, hát mégiscsak férfiból van, ők ezt meg szeretik.

Utána belegondoltam, hogy ezzel nem pecsételném meg mégjobban a barátzónában lévő helyem? Imádja még az autókat és Afrikát, ilyen témákban is tudnék venni neki naptárat, ez talán jobb döntés lenne, mint a nős? Romantikus témájú kizárva, nem szereti a romantikus dolgokat.


És igen, jelenleg még a "várom, hogy a sült galamb a számba repüljön" helyzet van, most csak ez az ajándékötlet érdekelne, hogy szerintetek melyik lenne a jobb, ha akarok valamit a férfitól.


2020. aug. 27. 19:29
A kérdező szavazást indított:
Nős
Autós vagy Afrikás
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Afrika!
2020. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Autós naptár, azt én is bírnám, praktikus is és menő is.
2020. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen verdák +Afrika! 😉
2020. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vennék semmit. Többet nem pocsékolok pénzt senkire
2020. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem várnék szeptemberig sem. Valahogy mondd már meg neki, hogy tetszik neked.
2020. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A másik verzió jobb. :) De közben jelezhetnéd, hogy bejön neked. :D
2020. aug. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!