Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mit alakítsak magamon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit alakítsak magamon, hogy tetsszek a kiszemelt férfinak?

Figyelt kérdés
[link]
2016. júl. 24. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Cuki vagy :3
2016. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Semmit.Privikre vadászol?
2016. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Semmit ne alakíts! :)
2016. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ezt mi honnan tudjuk h milyen az izlése annak a pasinak?
2016. júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1) én elmondhatom, hogy mi tetszik rajtad, és mit tanácsolok, de egyáltalán nem biztos, hogy a kiszemelt is olyan ízlésű. Pl nekem tetszik ez a félhosszú haj, de van férfi aki a hosszút szereti.


2) alapjában véve csinos vagy, nem tűnik semmi problémásnak rajtad, egyetlen tanácsom, hogy egy kis sport mindenkire ráfér, akinek jó az alakja annak még jobb lesz, akinek nagyon jó, annak tökéletes.

2016. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ui: ezzel a kinézettel ha nem tudod meghódítani a kiszemeltet, akkor nem is biztos, hogy a kinézeteddel van a gond, vagy olyasmivel, amin változtatni tudsz...


A beszélőkéd milyen? Vagy lehet, hogy egyszerűen más típusú lányok jönnek be neki, mert mit'tom én magas vagy vagy alacsony, amin úgysem fogsz tudni variálni.

2016. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Hm... sztem semmit!! Jol nezel ki, max egy kis smink! De semmi tobb. Nekem az idealom lennel...😉
2016. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
Semmit, csak ne legyél ribizli, és legyél őszinte.
2016. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Hát...Ezt egy arcképböl nemnagyon lehet megállapítani...Egész alakos képet nem tudol fellinkelni?
2016. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szimpatikus, aranyos, kedves arcod van. A hajad sztem viszont nem túl jó. Se a fazon, se a hossza, se a színe. Ezen mondjuk nehéz változtatni rövid időn belül, de én mindenképp átgondolnám a helyedben. Minimum félhosszú, szép középbarna árnyalatú egészséges haj szinte minden férfinak tetszik. Meg nekem nagyon vékonynak tűnik a szemöldököd, ne szedd ki ennyire, legyen természetesebb. Egy lágy smink és nőies öltözék aztán már nem rajtad múlik kinek tetszel, hanem az ízlés fog dönteni. Sok sikert:)
2016. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!