Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A csókolózást tanulni kell/leh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csókolózást tanulni kell/lehet, vagy ösztönösen tudja az ember ha oda kerül?

Figyelt kérdés
Ez annak kapcsán jutott szembe, hogy még életemben nem smároltam senkivel, de ma azt álmodtam hogy csókolózok egy lánnyal, és álmomban érdekes mód elég simán ment, mintha éreztem volna hogy kell, hiába nem volt valóságos. Ennek kapcsán merült fel bennem hogy ez vajon ösztönös az embereknél, vagy tanulni, gyakorolni kell? Na nem mintha fenyegetne ilyen veszély, csak érdekelne. :D 24F

2020. aug. 28. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Ösztönös dolog, de gyakorlással fejleszthető hogy még jobb legyen.
2020. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem ösztönös, általában az ember elkezdi azok alapján amit tud róla, aztán idővel úgyis kialakul.
2020. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Hellmano ***** válasza:
84%
Gyakorolni kell sokat és ennyi. Nekem rengeteg olyan csaj volt, akivel kevertem és nem jött be a stílusa, ahogy csinálta. Átgyömöszölöd a nyelved a másik szájába a fogait kikerülve és lebírkózod a nyelvét, cuppogjon, csattogjon, tocsogjon :D
2020. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
#2 eddig hány olyan lánnyal csókolóztál aki nem prosti volt?
2020. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%

4.


Kettő. És egyik sem volt prosti, amennyire én tudom.


De amúgy kicsinyes és primitív dolog rögtön személyeskedni.

2020. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 nem személyeskedtem, csak kíváncsi voltam, hogy mi alapján mondasz véleményt. Amiket eddig magadról mondtál, olyan 0-ra tippeltem
2020. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt meg volt az első igazi csókom (húsz éves koromban) elég sokat paráztam miatta. Viszont amikor eljutottam odáig, ösztönösen jött a dolog, a testem tudta, hogy mit kell csinálni.

22/L

2020. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%

6.


Újabb primitív személyeskedés, ez így már rögtön kettő.



Akkor nem olvastál elég figyelmesen, mert van néhány ember aki kedvel, mert alapvetően nem vagyok elveszett ember. Mármint jövőm nincs, az igaz, de az itteni előítéletekkel (és sokszor szándékosan, az elhiteltelenítés céljából létrehozott pletykákkal) szemben voltak ilyen eseményeim, igaz csak kétszer, de az is valami. Sőt ennél több is, ezért nem értettem sosem az itteni "szűzezést" ami amolyan klasszikus beszólássá érett, de mivel nincs "éle" ezért ez egy olcsó "fújbíró" jellegű semmitmondás.

2020. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8 nem olvastam rólad pletykákat soha, csak az alapján gondoltam amit te írtál magadról.


Attól hogy a személyeskedést mantrázod, még nem lesz igazad. Szerintem ha van múltad, semmi alapod nincs azt mondani hogy nincs jövőd, ez alapján gondoltam hogy nincs múltad sem.

2020. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9.


Én nem azért mantrázom a személyeskedést, hanem mert őszintén ezt már unom amit néhányan (nem te, hanem ránézésre veled azonos figura például, de van egy hárompipás alak is, aki imádja ezt csinálni) művelnek. Vitatkozzunk az adott témán, teljesen rendben, de néhányaknál kimerül ez a "hát gyorsan lelúzerezlek és onnantól nyertem" logikával. Bocsánat érte, elsőre azt hittem ezen figurák közül való vagy)


Attól, hogy múltam van - még ha nem is bőséges, de legalább van - a jövőt nem látom valami rózsásan, ennek fő oka az anyagi helyzetem, ami nem ad túl sok bizakodásra okot. "Az árak elszaladtak, a fizetés maradt", ahogy mondani szoktam.

2020. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!