Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik akkor, ha két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik akkor, ha két olyan ember csókolózik, akik nem feltétlenül vonzódnak egymáshoz?

Figyelt kérdés
mármint, a csókot követően mennyire valószínű, hogy valamelyik fél ezután többet is fog érezni, mint szimpla empátia? vagy nem is csattan el csók, ha a két fél nem vonzóik egymáshoz, szóval valamilyen szinten tetszenek egymásnak?

2015. ápr. 16. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ez nem így működik. Ha valakit szeretsz, akkor utána vonzódni fogsz hozzá, még ha csúnya, akkor is. Legalábbis én ilyen vagyok.
2015. ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem a külsőségekre gondoltam.
2015. ápr. 16. 22:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Halvány fogalmam sincs.

Amúgy nemrég volt egy kísérlet, hogy vadidegeneket kértek meg arra, hogy csókolózzanak egymással. Egészen belemelegedtek a dologba...

2015. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
JA, hogy ez most egy amolyan "tegyük-fel" elméleti kérdés.
2015. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem, és egyben igen is.
2015. ápr. 16. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:
egy durvább példa...már szoptak le nők,és egy fiú is és nem lettem szerelmes egybe se
2015. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi nem történik. Volt egy srác, akivel mindketten úgy voltunk, hogy próbáljuk ki, be is jött valamennyire, de még sem volt az igazi. Hát azután a randi után mindketten azt mondtuk, hogy ennyi volt.
2015. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy szerelmes belé megfertőződsz és a nyálától mononucleosist, AIDSet, rákot, TBC-t, herpeszt, csinfluenzát, lupust, tetvet, otitist, toxocara canist, ascarist, hemolitikus anémiát, agyhártyagyulladást, pattanást, toxoplazmózumist, H1N1-et és ebolát kapsz el tőle. De ha szerelmes vagy az megvéd minden kórokozótól.
2015. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!