Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rosszul kéne magam érezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul kéne magam érezni, amiért a párom nem tudja, hogy a legjobb barátom szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Sokkal régebb óta ismerem a legjobb fiú barátom mint a párom, és már régóta többet érez irántam, de tiszteletben tartotta mindig is hogy több nem lehet közöttünk. Ennek ellenére is barátkozni akar velem. A párom viszont csak annyit tud róla hogy egy haver akivel napi szinten beszélek.

Nincs közöttünk semmi, de mégis kezdem magam rosszul érezni emiatt. Ennek ellenére viszont úgy gondolom, hogy fölöslegesen nem kéne erről beszélnem. Az én részemről ok nélkül lenne féltékeny. Szerintetek mi lenne a jó döntés egy ilyen helyzetben?

23N


2020. szept. 2. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne beszélj erről a pároddal, és ne is érezd magad rosszul emiatt.
2020. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak bejössz neki? Szerelmem azért az egy elég nagy szó. Amúgy én mondtam el hasonlót és veszekedés lett a vége.
2020. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha szereted a párodat, építsd le a barátod. Nem fog különbemn békén hagyni, vagy ő, vagy a tudat. És a párod előbb-utóbb észreveszi.
2020. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Neked kellene elzavarni ezt a "barátot". Ez így senkinek nem lesz jó. Ő arra vár, hogy szakítsatok és sunyi módon manipultívan trükközik előtte-közben és utána is. Ha a "párod" rájön, ő is elkezd majd féltékeny lenni, vagy ami még rosszabb froclizni a "barátot" amolyan Daario és Ser Jorah szinten.


A te felelősséged lenne - a saját érdekében is - elküldeni ezt a barátot, mivel ő sem fog tudni továbblépni így, mert mindig rád vágyakozik majd. És ezt nevezik barátságnak ahol az egyik fél nem képes megtenni ezt a most éppen fájdalmasnak tűnő, de később megtérülő lépést, a másik pedig sunnyogva próbálkozik majd elcsábítani a "barátnőjét" annak "párjától". Szép! Bár én alapvetően nem tudok semmit a barátságokról, állítólag, de ez így nem áll össze.

2020. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy szerelmes belém, régóta mondogatja. Már sokszor meg is kért rá, hogy többet ne beszéljünk, mert nem bírja tovább, de aztán mindig újra megkeresett.
2020. szept. 2. 23:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5.


Neked akkor kellene erősnek lenni és kizárólag akkor folytatni a beszélgetést, ha ő ezt már lezárta. Vis mayor bármilyen családi tragédia vagy keményebb esemény, amikor tényleg szükséges a baráti támogatás.

2020. szept. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul kellene igen, de nem a párod miatt...
2020. szept. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Görény dolog olyannal barátkozni, aki szerelmes beléd, de te nem viszonzod. Konkrétan az egész magánéletét tönkreteszed, hiszen nem tud tovább lépni, boldog lenni valaki mással. Tisztességes ember épp ezért soha nem barátkozik olyannal, aki más szemmel néz rá.

Szakítsd meg vele a kapcsolatot, hagyd szenvedni, gyászolni, továbblépni és boldognak lenni. Te pedig foglalkozz pároddal, és keress olyan barátokat, akik valóban barátok, nem pedig rajongó pincsik.

2020. szept. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#5: tiltsd le a szerencsétlent. Durván küld el, ha mégis megtalál valahogy. Miattad nem tud tovább lépni, nem lehet neki boldog élete, szüntesd be ezt a helyzetet.
2020. szept. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nyilván hátsó szándékkal barátkozik veled, ez így nem igazán nevezhető igazi barátságnak.

Bár itt még nem volt megcsalás, viszont el kellene gondolkodnod azon, hogy mi értelme van ennek a “barátságnak”, ami arról szól, hogy közben a srác reménykedik, hogy megkaphat. Őszintén, ez mire jó? Egó növelésnek?

2020. szept. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!