Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hova vigyem a lányt akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem a lányt akit szeretek, ha levagyok égve?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal akivel már több mint egy éve beszélek, lassan alakultak a dolgok, nem siettem el semmit, de mindig is vonzódtunk egymáshoz, akartuk egymást, 1 hónapig összejártunk és 2 hete összejöttünk, szeretem nagyon, ő is engem. Viszont eddig a talikon csak szerelmeskedtünk, nem bújtunk ki egymás nyakabol, olelkezunk, puszik, szellemeskedes, egymas szekalasa, stb szoval elvagyunk, es legutobb szova tettem hogy elakarom vinni ide-oda, mert jol esne ha tobbet is tudnek adni neki (elvinni ide oda fizetni stb) erre azvolt a valasza hogy o nem az anyagiak miatt szeret. ( tudja hogy csoro vagyok😂) jol szeretnem erezni magam vele, eltolteni egy jo napot, esetleg teahaz? Vagy nemtudom, eddig nemvolt semmi komoly kapcsolatom, csak szex. Tudnatok ilyeneket mondani?

Bocsi hogy ekezet nelkul irtam, de mire kivalasztok az ekezetet, elfelejtem amit mondani szeretnek. A lany 18, en 19.

Mindenkinek szep napot es koszi a valaszokat :)



2020. szept. 4. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az segítség lenne ha leírnád,hogy helyileg hol.:D

Budapesten amíg jó az idő rengeteg szép hely van.

Budai vár,Gellért hegy...sorolhatnám estig.:D

Amikor frissen összejöttünk mi is ilyesmi helyeken sétáltunk.

Nekem nagyon tetszett és este még romantikus is.

Ha nem budapesti vagy akkor a lakhelyeden is biztos vannak ilyen helyek.:)

2020. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sétálni, fagyizni, kávézni.
2020. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom a lánynak mennyire jön be az ilyesmi de engem egyszer egyik srác biciklizni vitt el egy nagyon szép helyre aztán kerestünk egy nyugágyazásra alkalmas helyet s ott el voltunk órákig. Egyik leg emlekezetesebb randin azóta is. Le körözte a fizetős evős randikat is.
2020. szept. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj néhány szendvicset és menjetek el kirándulni. Beszélgetős, romantikus, majdnem null költséges. Szerelmeskedés a szabadban.
2020. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biciklizésnek én is örülnék pl. egy tó körül, ha van a közeletekben.
2020. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Főzhetnétek otthon közösen, erdőben barangolás őzek nézése, allatpark, biciklitura, csonakazas...
2020. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, Budapestiek vagyunk

Koszi a valaszokat :)

2020. szept. 4. 13:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Vigyetek vissza a boltba visszaváltós üvegeket, így pénzetek is lesz.

Jó neeem csak vicc.

Szerintem a séta a legjobb. Én pl imádok mászkálni mindenfele. Egy fagyi vagy süti meg gondolom belefér.

2020. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!