Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki elmondana, milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmondana, milyen egy szeretetteljes, bizalomra epulo, normalis kapcsolat?

Figyelt kérdés

sajnos eddig nagyon rosszakat fogtam ki, megcsalas, hazugsagok, nem gondoltak velem komolyan stb.

ez mind evekig tarto lelki seruleseket hagyott bennem, igy mar egy ideje nem is probalkozom a parkeresessel, hisz nagyon rossz tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban, es felek, hogy megint egy ilyet fogok ki.

viszont ugy erzem szeretnek magam melle egy part, es kivancsi vagyok, milyen az, amikor tiszta szivbol, oszinten szeretnek, hatha ad egy kis motivaciot. elore is koszonom a valaszokat:)


2020. aug. 30. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Elmondani szerintem ezt nem lehet és én nem is igazán tudnám. Kevésszer volt ilyenben részem, ami valószínűleg nem is volt ilyen, mert olyan gyorsan vége lett, hogy felfogni is nehéz volt.


Talán hasonlítani ahhoz lehet amikor úgy kelsz fel, hogy van értelme az életednek és úgy fekszel le, hogy boldog vagy, mert ott van veled a másik és nem kell félned attól, hogy holnap úgy fogsz felébredni, hogy egyedül vagy a világban. Egy tökéletes kapcsolatban meg kell legyen ez az érzelmi biztonság. Bizalom pedig idővel alakul ki, de egy idő után tudni fogod, hogy bármit elmondhatsz a másik félnek az köztetek marad.

2020. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A párkeresés a megfelelő személy megtalálása. Akinél nem így van, akkor meggondolatlanul lép házasságra, talán abban bízik, hogy a másik megváltozik (a házasság nem népnevelde), következik a megcsalás, veszekedések, válás.

Mit akarok ezzel mondani?

Ne ess kétségbe, ha eddig nem sikerült a párkapcsolat tartós kialakítása. Neked sem tetszett minden fiú, aki közeledett feléd, ugye? Pedig lehet, hogy Te voltál a 20., aki elutasította őt. Ő is ide ír olyan kérdéseket, amiket Te írtál.

Tehát - ne add fel a reményt, hanem ismerkedj!

Ffi.

2020. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

"szeretetteljes, bizalomra epulo, normalis"


🤷🏻‍♂️

2020. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

jaja leírni nem igazán lehet.


De annyit hozzátennék én is, hogy nincsenek kételyeid, nincs tartásod nincs félelmed, bármit meg mersz kérdezni bármit meg tudsz beszélni, és nem kell 100x átgondolnod, hogy vajon ezt elmondjam e, megmerjem e tenni...vagy megkérdezzem e másoktól...

2020. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ilyen amiről ábrándozol.
2020. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Cukormázasan rózsaszínködös.
2020. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Amikor a nőnek nem fáj a feje este. Nos, ebben benne van a szeretet teljes, a bizalomra épülő és a normális fogalma.
2020. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!