Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátommal szakítottam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal szakítottam, de rájöttem, hogy nem tudnám őt kivetni az életemből. Mit tegyek? Úgy viselkedünk, mintha még együtt lennénk, de nem vagyok biztos az érzéseimben. Előre is örülök a válaszaitoknak, sokat segítetek velük.

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nagyon kevés.

Miért szakítottál? Mi a baj? Miért érzed úgy hogy szakítani kellett? Mik a problémák? St stb infó!

2020. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg kimaradt, hogy mennyi ideig voltatok együtt, miért mentetek szét. Sokszor az ember nehezen engedi el a másikat, holott csak a megszokás köti hozzá, de attól, hogy folytatják, újra kezdik az eredeti probléma nem múlik el.
2020. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amiatt szakítottam vele, mert annyi fájdalmat okozott nekem előtte, hogy úgy éreztem, meg kellett tennem. Meg előtte túlságosan hamar költöztünk össze és az egészséges ismerkedési időszak kimaradt az életemből. Most, mióta szakítottunk, jobban megvagyunk, de a láng bennem nincs meg.
2020. szept. 4. 18:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint érdemes lenne pontot tenned a végére. Felesleges megvárnod, hogy újra fájdalmat okozzon.
2020. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy amióta szakítottam vele, megváltozott. Nem csak bebeszélem magamnak, hanem komolyan (!) más lett. Belátta a hibáit és én is máshogy nézek rá kicsit. De olyan nehéz túllépni a múlton. Pedig azt sem tudom elviselni, ha nem lenne velem már. Próbálok várni és időt adni magunknak, csak iszonyú nehéz a múlton túllépni. Pedig érzem, hogy amiatt nem szabadna hagyni mennem az egészet. Igazad van, azt komolyan nem kellene megvárnom, de komolyan mondom neked, 4 hónapja nem csinálja a fájdalmat. Ez csak jelenthet valamit, nem?
2020. szept. 4. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit csinált régen?
2020. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyi volt a baj, hogy túl hamar összeköltöztünk és emiatt nem igazán tudtunk hamar összecsiszolódni. Meg az anyjával hárman laktunk és vele nem volt jó a kapcsolatom. Ez befolyásolta a barátommal való kapcsolatomat is. Meg annyi, hogy ki kellett költöznöm, mert nem bírtam már ott náluk és akkor a barátom nem állt mellettem. Csak akkor döbbent rá mindenre, mikor elveszített és ezek azok a dolgok, amik fájnak, annak ellenére, hogy most már más lett.
2020. szept. 4. 19:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!