Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak , ti mit szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak , ti mit szoktatok mondani erre ?

Figyelt kérdés

Ti hogyan szoktátok azokat a vitás helyzetett kezel a párotokal, amikor azzal zárul : " Ha nem az lesz amit akarok akkor nem lesz sex " (nyilván ezt nem így mondva, csak szimplán annyit mondd "akkor nem lesz sex " bár a jelentése az amit írtam )


Most ha azt mondom neki h oké akkor nem lesz, akkor azt fogja hinni h nem kívánom, visszont a domianciámat megakarom tartani nála, és nem beállni allá emiatt akkor meg nem mondhatom azt h " oké, legyen úgy ahogy akarod "

Szeretném én hordani a nadrágot, de úgy hogy közben nem bántom meg. Nektek mi szokott beválni ilyenkor?


23/F


2020. szept. 6. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ne tudom én nem vagyok annyira kompromisszumkész hogy egy közösségi oldalas “kapcsolatban vele:XY” kiírásért megölhessék rendszeresen az agyam
2020. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Én nő vagyok, de ha ezt mondaná, akkor pontosan azt válaszolnám, amit te írtál először: Jó, akkor nem lesz. És nem lenne, mert otthagynám a francba az ilyen zsarolós kis phötsöt. Nem értem, ti pasik miért mentek le kutyába a punciért.
2020. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen helyzet, mert nem kezdek ilyen játszmázásba. Ha ilyenkor hátat fordítasz, akkor a kis zsarolása neki fog a legérzékenyebb helyen fájni.

Tanuljatok meg értelmesen kommunikálni, ha tartós kapcsolatot szeretnétek!

2020. szept. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
1X mondta nekem ezt nő. Közöltem, hogy akkor lesz más, és megkértem, hogy csomagoljon.
2020. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Dominanciát megtartani? Te akarod hordani a nadrágot? Szerintem ezekkel már elkéstél. Papucs lettél. Ha ez neked oké, maradjatok együtt. Ha nem, akkor keress mást.
2020. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az aminek nem szabad engedni. Erre az a tökéletes válasz, hogy "Oké" aztán lelépsz valahova.
2020. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én nő vagyok és ez a zsarolás még nekem is durva. Az biztos hogy én ilyet nem mondanék a páromnak. De ez lényegtelen.

Beszéljétek meg ezt ha szeretitek egymást vagy szakíts átok a későbbiekben ez rosszabb lesz ha hagyod magad.

2020. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ott el lett rontva, hogy egyáltalán feltehette ezt a kérdést. A közösülés nem alku tárgya, szomorú ha a nő így gondolja, valószínűleg majd ő keres mást.

De viszont ha már feltette akkor megjegyezheted, hogy akkor bizony nemi erőszak lesz, vagy csak visszakérdezhetsz, hogy azért kinyalhatod-e még.

2020. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!