Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha ahhoz lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha ahhoz lennétek szokva, hogy a párotok nem hangoztatja ("csak" érezteti), hogy szeret titeket, mire gondolnátok/hogyan reagálnátok, ha hirtelen mégis elkezdené mondani?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyén hangzik a kérdés, bocsi. Nálam a "szeretlek" mindig is kényes pont volt, nehezemre esik kiejteni a számon, hiába érzem úgy őszintén. Szeretnék ezen változtatni, csak nem tudom, mennyire venné ki magát furcsán vagy gyanúsan.

2020. aug. 13. 03:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem mondja akkor az gáz, pláne ha én meg igen.
2020. aug. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Mi sem mondjuk egymásnak és nincs igényünk sem rá.

Együtt vagyunk, megvagyunk egymás mellett, feleslegessé megerősíteni. Nincs rá szükség. 😊

2020. aug. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy felesleges-e, csak az biztos, hogy kikívánkozik, de kicsit mondhatni félek, mert nem tudom, mire kellene számítanom utána.
2020. aug. 13. 06:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Ha úgy érzed mondanod kell, hát mond ki.

Nem jó benntartani a dolgokat, és mi az, hogy félsz?

Milyen kapcsolat az, ahol az őszinteségtől félned kellene?

2020. aug. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon tartasz attól, hogy a partnered mit fog szólni, csinálhatod azt, hogy a vacsoraasztalnál ülve egyszer közbeveted, hogy ezentúl gyakrabban szeretnéd azt mondani, hogy "szeretlek". De ennél többet felesleges gondolkodni rajta - csak érezd át! ;)
2020. aug. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkinek mas a szeretetnyelve. Kicsit furcsalnam, ha szandekosan akarna a sajatjat valtoztatni a parom. Ha nem mondana, de szeretnek, arrol nyilvanvaloan tudnek, szoval en nem varnam el tole, hogy csak azert is mondja ki szoban, ha neki nem az a szeretetnyelve.
2020. aug. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mondani.


Öleld meg, csókold meg bújj sokszor hozzá, és néha cuppantsd le.

2020. aug. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szoktál mondani szépeket neki? Talán azért visszakozol az ilyen szerelmi vallomásoktól, mert közhelyes?

Pl. Én úgy vagyok vele, hogy nem szoktuk mondani a párommal, de attól még kimutatjuk az érzèseinket (verbálisan s non-verbálisan egyaránt), de közhelyes szerelmi vallomásokkal.

2020. aug. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 de NEM közhelyes szerelmi vallomásokkal.
2020. aug. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyomatékosításnak vélném, hogy jobban figyeljek rá.
2020. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!