Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet kiábrándulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kiábrándulni a tökéletesből? (Bővebben lent.)

Figyelt kérdés
Az tiszta, hogy tökéletes ember nincs. De mi van akkor, ha esélyed sincs meglátni a másik hibáit? Pl.munkahelyen beleszeretsz. Ha beszélsz vele, mindig kedves, a munkahelyi viselkedése kifogástalan, mindenki kedveli, mindig mindenkitől csak jót hallasz róla. Lehet, hogy otthon nem hajtja le a wc deszkát, szörnyű az ágyban, vagy bármi, de ezek sose derülhetnek ki, hisz nem kerülsz vele olyan szituációba. Hiába próbálsz valós kapcsolatot kialakítani mással, mert a plátóinak "nincs értelme". Ha mással jössz össze, tuti, hogy előbb-utóbb kiderül valami tökéletlensége ami a plátóinak látszólag nincs, tehát logikus, hogy azt érzed, a plátói sokkal jobb, és őt akarod.

2020. szept. 13. 18:51
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Majd ha elveszítesz egy csomó embert magad körül, rájössz hogy nincs tökéletes. Emberek vannak akik pótolhatók, nem fogsz álmokat szövögetni egyről sem. Tökéletes? Ez egy nonszensz vicc kategória. Mennyi tökéletes embert láttam már, akik később egy fokkal sem voltak jobbak az átlagnál.
2020. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

30! Nem hiszem, hogy ufó vagy. Gyakori az ilyen. Én személy szerint irigylem az ilyen embereket. Sajnos, nekem ez nem megy. Olyan, mintha magamba lennék szerelmes, ha azért tetszik meg valaki, mert értem "rajong". Én csak az ő saját tulajdonságai miatt szeretem, vagy nem. Értem, amit írsz, tudom, hogy nem csak azért, de én kizárólag az ő tulajdonságai alapján ítelek meg valakit, függetlenül a hozzám való viszonyától. Azt meg lássuk be, önmagában az, hogy nem tetszem valakinek, azért az nem egy jellemhiba😄

31! Ha végig olvasod a kérdést, nem csak a "főcímet", látható, hogy tudom, nincs tökéletes ember, nem gondolom senkiről.

2020. szept. 18. 16:00
 33/33 anonim ***** válasza:
Akkor kezd el kicsit hinni a sorszerűségben. Ha egymásnak lennétek teremtve, akkor te is kellenél neki. De mivel nem kellesz, nem ő van "megírva". Egyébként én nem vagyok ennyire szentimentális, de kapcsolatok terén egy icipicit talán hiszek benne.
2020. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!