Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lètezik ilyen szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lètezik ilyen szerelem?

Figyelt kérdés
Röviden annyi a törtènetem,hogy megismertem valakit ès beleszerettem.Ùgy tűnt ő is akarja ezt a kapcsolatot,de aztàn visszatàncolt.Màsfèl ève ő minden gondolatom,nem tudom elfelejteni,nem tudok emiatt senkit közel engedni magamhoz,ùgy èrzem ő volt az igazi mègha soha nem is viszonozta az èrzèseimet.Èn pedig ha nem lehetek azzal akit szeretek inkàbb nem leszek senkivel...nem is menne.Mindent bevetettem,hogy elfelejtsem,tènyleg mindent.Mi lesz ìgy velem ha sehogy se bìrom elfelejteni? 31/n

2020. szept. 15. 00:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%

Nem lehetséges, hogy felvedd vele a kapcsolatot, és elbeszélgessetek az érzésedről, és az ő érzéséről? Hogy esetleg nem-e változott ő azóta?

Egy próbát megérne.

2020. szept. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nèha szoktunk üzenetet vàltani,de az is ilyen semmilyen...tudnàk ròla ha vàltozott volna benne valami,ő tudja hogy mit èrzek irànta.
2020. szept. 15. 00:22
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Valoszinuleg leronhantad azzal h te mennyire akarod ot es mit erzel iranta. Tegyel ugy mintha mar nem erdekelne teged, sima baratkent banj vele. Mutasd ki, milyen jol erzed magad nelkule. Engedd hogy o szedjen fel teged ha akar.
2020. szept. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg engedd el. Ő megmondta, felesleges több időt elbaxni játszmákkal, aminek a vége úgyse olyan lesz, amit szeretnél. Nem voltatok együtt, azt sem tudod, milyen a hétköznapokban, lehet, hogy nem is akarnád. 31 éves vagy, térj észhez.
2020. szept. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem 12 éves vagy, hogy betegesen rajongj valakiért, aki tojk a fejedre... A probléma az, hogy nem tudod elfogadni az elutasítást, ezért tepersz ennyire. Bár szinte biztos, hogy nem tudatos és te máshogy éled meg az egészet.
2020. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
El szeretnèm engedni el akarom engedni.De hogy kell elengedni?Nem megy sehogysem :(
2020. szept. 15. 22:30
 7/21 anonim ***** válasza:
Milyen szerinted az önértékelésed, mennyire tartod jó nőnek, milyen az önbizalmad? Kellene egy komolyabb beszélgetés, több infoval, hogy érdemi segítséget kaphass.
2020. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nincs baj az önbizalmammal,jò nőnek gondolom magam ès màsok is...
2020. szept. 17. 22:23
 9/21 anonim ***** válasza:
Akkor csak az egódnak nem tetszik az elutasítás...
2020. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem az egomnak hanem mert szeretem őt...:(
2020. szept. 17. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!