Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, melyik a szimpatikusa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik a szimpatikusabb/vonzóbb számotokra, ha egy nőnek a természetes testillata vagy finom parfüm illata érződik?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a saját illata sem rossz.
2020. szept. 17. 21:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%

Az emberek alap "illata" (bármelyik nem, bármelyik korosztály) nem kellemes. Fürdés után igen, de akkor általában a tusfürdő, parfüm, balzsam, sampon, szappan + egyéb kozmetikumok illata érződik rajta. De amúgy inkább undorító az emberek szaga, semmint kellemes. Nem véletlenül van ennyi típusa a tisztálkodó/illatosító "szereknek", hogy ezt az alapszagot elvegyék.


Csak pár enyhén deviáns fétises ember indul be mások izzadtságszagára, lábszagára meg ilyesmik. Tisztálkodás nélkül az emberek szaga a csövesek aromáját idéznék ami undorító.

2020. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nincs igaza az elsőnek. Van az a férfi izzadság, ami igenis izgató. Nem azt mondom, hogy jó, ha mindig olyan, de kellemes. Pl a testvérem izzadság szagát utálom, pusztító, mert közel állunk egymáshoz biologiailag és a természet jelez, hogy véletlenül se találjuk vonzónak egymást, ezzel kikuszbolve a közös utódnemzest. Csináltak egy ilyen kísérletet, amiből kiderult, hogy DNS szempontjából az egymástól legtávolabb álló férfiak és nők találták a legvonzobbnak a másikat.
2020. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vonzóbb, mint a neked tetsző nő illata. Egyáltalán nem undorító az ilyen. A legjobb amikor ölelés közben bele tudod nyomni az arcod a hajába vagy csak szimplán odatolni a nyakához.
2020. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Volt már néhány nő akinek imádtam a testszagát. Persze nem az ilyen edzés utáni szétizzadtat. Hanem azt a természetes illatot, ami mondjuk érezhető rajta, ha például izzadás nélkül elvan egy fél napot. Már attól beindultam ha átkaroltam és megéreztem az illatát. Ösztönösen hatott rám. De sajnos ritka az ilyen. Talán ezt hívják kémiának :)
2020. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
A parfüm jobb.
2020. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettővel lehet vonzó. Inkább ne parfüm, ha muszáj választani, bár lehet az is.
2020. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%

3.


És mivel rendszeresen tisztálkodik valószínűleg olcsó sampon szaga lesz a hajának, esetleg füst, ha faluban éltek. A nyakának pedig tusfürdő az előző esti zuhanyzás utóhatásaként.


Le leszek szavazva megint, de ha annyira hű, de jó az eredeti szaga az embereknek, akkor miért fürdik mindenki minimum naponta egyszer, de van aki többször is és használunk ennyi pipere cuccot? És nézik ki a büdöst a többiek (amúgy teljesen jogosan)? És miért ér fel egy hányingerrel olyankor buszon vagy villamoson utazni a sok izzadt bűzmester között? (Idősek esetében poshadt víz "illat")



Visszaemlékszem azokra a nőkre akiknek jó illatuk van - egytől-egyig parfüm, tusfürdő, balzsam és illatosított olaj aromájuk volt, nem izzadtságos hagymaszag vagy sajt "kellemes" illata.

2020. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

A természetes illata egy olyan nőnek aki számodra vonzó és akár szereted is teljesen más, mint a hetente egyszer sampont használó buszon utazó bűzmestereknek.


Szerintem, ha megvan a vonzalom valaki iránt akkor is kívánod, ha mondjuk izzadt vagy épp nem most jött ki a fürdőkádból. Az meg természetes, hogy fürdeni kell, mivel egy idő után büdösek leszünk.

2020. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Az izzadasgatlo alap minden normalis embernel, szoval az izzadtsag/apolatlansag szagan essunk tul. Nem erre vonatkozik a kerdes.


Az a helyzet, hogy van 1-2 parfümöm,de nem erzem őket magamenak. Gondolkodtam rajta, hogy elkezdem keresni a szamomra megfelelőt, de igazandibol nekem a sajat illatom is tetszik. Így nem tudom, hogy megéri-e beruházni egy picit drágább parfümre.

2020. szept. 17. 22:26
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
7 Hagyjad, sokan nem merik vagy nem akarják beismerni az igazságot. Valójában az emberszag büdösebb, mint némelyik állat. Csak már túl messzire került az ember a természettől, azért olyan furcsa ezt elhinni.
2020. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!