Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg komolyan gondolja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
A pár kapcsolatom nagyon friss, ám nyilvános. Egy szabadtéri rendezvényen együtt jelentünk meg, hol sok a közös ismerős és a szülei is ott voltak. Nincs lehetőségünk arra hogy minden nap együtt legyünk, aludjunk. De volt olyan, hogy nem volt testiség csak összebújva tévézünk, alszunk mert éppen mind ketten fáradtak vagyunk. Létezik ilyen? Szerelmes belém vajon? Tudom nekem kéne éreznem, mikor szeretkezünk érzem mert nagyon figyelmes. De nem mondja ki. Jövünk, megyünk ide-oda, szóval nem csak testiség van. Szeret engem ez az ember?
máj. 23. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem szerelmes beléd hiszen alig vagytok egy pár. Az hosszabb idő után alakul ki.
máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyi idő?
máj. 23. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más, de kb. a fellángolás után alakulHAT ki a szerelem, két év .
máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem honapok kellenek mire szerelmes leszek. Elobb meg kell ismernem.


Ettoleg lehet h teged szeret. Es nem kell feltetlen szexelni allandoan. Tok jo ha csak osszekuckozik az ember a masikkal. Vagy ha faradt akkor osszebujva alszanak.

máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A tetteit és a szavait figyeld. Bár akármikor meggondolhatjátok egymást, kevés a szerelem kérdező. Szükséges bizalom és közös célok, hasonló életmód is. Lehet, hogy meggondolja magát 1 hét múlva, lehet 1 év múlva. Élvezni kell ami adott és ha nem érzed jól magad lehet szakítani neked is.

De talán nem ártana beszélgetni az érzéseitekről egymás iránt.

Azért ha eltelt/ el fog telni 6 hónap és egyetlenegyszer sem hagyta/ hagyná el a szeretlek/szerelmes vagyok beléd akkor valószínű, hogy nem az...

máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
*egymást = magatokat.
máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Erős szimpátia, vonzalom, de a valódi szerelem nem 1-2 hónap alatt alakul ki.
máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Leclerc ***** válasza:
Ez az első látásra dolog, egy ritka dolog, a legtöbbeknek hónapok szoktak kelleni, hogy szerelembe essenek igazán.
máj. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!