Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 24 évesen volt az első kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen volt az első kapcsolatom és 25 évesen voltam először férfival, sok mindenről lemaradtam?

Figyelt kérdés
Most így utólag kicsit fúr a lelkiismeret ez miatt, hogy mi lett volna, ha...ma már a tizenévesek is komoly kapcsolatban élnek, én meg akkor elég stéber voltam, meg is lett az eredménye, álmaim diplomája felé tartok és jelenleg 1.5 éves boldog kapcsolatom van. Mostanában sokszor eszembe jut, miről is maradtam le.

2020. szept. 18. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Fogalmam sincs. Ahhoz képest, aki 20 éves kora egy emberrel van, nem maradtál le semmiről.. Meg ahhoz képest sem, aki 20 éves kora óta szexelget, de sosem volt része komoly kapcsolatban. Ezek az emberek is le vannak maradva a maguk módján.
2020. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Valamennyi dologról biztosan, bár nem mindenről.
2020. szept. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Semmiről.
2020. szept. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%

Emberismeretben maradtál le kicsit. Hogy megtapasztald a férfi-nő kapcsolat örömeit, buktatóit. Hogy mint nőt megismerd önmagad, tanulj a másik és a saját hibáidból is.

A szex pótolható.

2020. szept. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Miről maradtál volna le? 😃 Éretlen csitrik nem komoly kapcsolatban vannak, hanem csak tudattalanul élnek a vágyaiknak. Nagyon ritka, hogy valaki tizenévesen érett legyen kapcsolatra, így jobb, ha kimarad ez az időszak szerintem. Persze fantasztikus megélni a nemiséget már fiatalon is, de olyan sok sérülést szed össze az ember... ezekből nehéz tanulni, nincs meg még az élettapasztalat. Jobb később belekezdeni, mert készen állsz emberileg. Ezért is van már 1,5 év, nem csak 2 hónap 🙂
2020. szept. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen aztán kár szomorkodni. Már volt kapcsolatod, tapasztaltál dolgokat. Még vagy 50 évig legalább élsz (ha minden jól megy), szóval még lesz bőven időd tapasztalni, kipróbálni dolgokat stb.

Nekem is sokáig tartott beismerni, de mindenki életútja más és más. Nemcsak párkapcsolatok terén, hanem amúgy is. Nem tudhatod, hogy aki 25 évesen milliomos, mert megörökölte a nagyi házát, és vállalkozást indított, hogyan érzi magát és hol fog tartani 40 évesen. Lehet, hogy befuccsol a válalkozása és depressziós lesz, túlvan 2 váláson, lejjebb kell adnia az eletszínvonalából, visszaköltözni a szüleihez.

Aztán ottvan az, aki 25 évesen kezdi még csak el az orvosit, 40 éves korára meg már szakorvos, aki magánban rendel, 3 gyermekes édesanya egy boldog párkapcsolatban.

Ugyanez igaz rád is. Nem vagy lemaradva, ez a Te párkapcsolati életutad. Gondolj bele, hogy vannak, akik 15 évesen kezdik, de már kiégtek párkapcsolati szinten, mihaszna, hasznavehetetlennek tartják a férfiakat. Összetört a szívük, szomorúak és nem tudnak nyitni mások fele. Mert egyszerűen túl hamar, naivan belementek a kapcsolatokba, ahol sérültek.

Persze vannak olyanok is, akik fiatalon kezdték és nem sérültek stb. De hidd el, nem éri meg összehasonlítgatni az életed, főleg a múltad másokéval, hiszen erre már nincs ráhatásod. A múltadnak van rád hatása, ha hagyod.

Remélem picit tudtam segíteni, még ha picit eltértem a tárgytól a példáimmal. :) kitartást csajszi

2020. szept. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem nyálazott össze egy éretlen hülyegyerek tizenöt évesen? 😀 Nem,nem maradtál le az ég világon semmiről.Szexelni még bőven lehet,legalább kész lesz a diplomád is,és nem merül ki abban a kapcsolatod,hogy jaj letiltott,így szakított velem meg ilyenek.Azok a tini kapcsolatok kb annyit érnek,mint az ovisok,semmit.Nem hiába vagytok másfél éve együtt.:) szóval szerintem nem,sőt jobb is így.:)
2020. szept. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

10 évet kihagytál, van még 20-30 szexuálisan jó éved. (Sok mindentől függ, hogy neked pontosan mennyi.)


Szóval 1,3-1,5x többet kell szexelned, hogy pótold a lemaradást :D

2020. szept. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!